Zara’dan kopya broş

-

Zara’da gordugum bir brosdan kopya cekerek, yukaridaki malzemelerle bu brosu yaptim… Siz de yapin diye bir de resimledim :) Anlatimi ve daha fazla resim burada.

4 yorum gelmiş

  1. zmrzilinka

    Zara gördüm, kopya gördüm, biraz daha okudum çakma gördüm.. gülümseme oluştu yüzümde kanım ısındı bi anda.. sonra blogunu ziyaret etmiş bulundum, ilk yazına kadar geri geri emekledim ve hemen yorum yazma ihtiyacı hissettim.bloga ilk girdigimde ne kadar güzel, ustaca hazırlanmış, boyle seyleri nasıl yapıyolar diye dusundum.. ilk yazıya gelince dogal olarak koptum:)) subattan beri oldukca yollar katedilmis belli ki. bu kisinin 10marifette hep gözüme takılan seyleri yapan kisinin oldugunu gorunce daha da bi mutlu oldum :)paylaşmak istedim sevgili haydinsciğim!bu süsleme için yorumum isee, bence biraz kalın olmuş kurdelalar, ince ince daha şık durur gibi geldi.sevgiler

  2. haydins

    Evet haklisin , kalin oldu biraz kurdelalarim..Bir daha gittim zara’ya inceledim dedigin gibi daha ince kurdela’dan yapmislar :)Bir dahakine artik daha guzel olur herhalde :)Blogumu ziyaret etmene cok sevindim.Sevgiler..Blogumdan da guzel yorumlarini esirgeme..

  3. nokturn

    bence de bence deeee….12, piiisiin oldu sanırsam yorumlar çoğalmış:) benim de dilim şişmiş artık idare ediverin bugün bisürü kırmızı hediyem olacak size:=)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn