Cumartesi, Ekim 22, 2016
Balık yiyen kedi

  Balık yiyen kedi

  24

  şurada gördüğüm balıklı kedide aklım kalmıştı. annemle ablamı razı ettim, oturduk diktik. ben diktim tabii, onlar yardım etti sadece. bir de bıyıkları eksik daha.

  kestik...
  kestik…
  diktik...
  diktik…
  doldurduk...
  doldurduk…
  işte bitti...
  işte bitti…

  24 YORUMLAR

  1. çok beceriklisiniz sevgili vic vega, elinize sağlık. ayrıca anne ile ablanın da hakkını yememiş olmanız çok ince bir davranış.

  2. hımmm genelde ortaya çıkartmaya çalışıyorum alone ama bende buraya yönlendirmeyle geldim aylin abla link vermiş embirin balık hırsızı yazısında

  3. tabii ki ben yapmadım. “şaaneymiş, yapmak lazım bunu” diye punduna getirip shane’e yaptırdım. fotoğraflardaki eller, erkek eli gibi duruyor mu sizce?

  4. kardeş ha:))

   evet, sanırım ciddi bir kumpasla karşı karşıyayız.:)sadece elleri diil kendisinin bütünü zariftir shane’in ..bizzat müşahede ettim de ordan biliyom..süper insandır vesselaaam.. gerçi misafirliğe gittiğimde sadece çay verdi o da 2 bardakçık…insan bi kekti kurabiyeydi yapardı.. hadi olmadı bi biskrem ikram ederdi :)

  5. eh, son dakikada haber verirseniz öyle olur tabii sevgili yardımcı editörüm :) artık bir dahaki sefere bir gün önceden haber verirsiniz, pastalar yaparız size. fakat iltifatınız için teşekkürü bir borç bilirim, o sizin zarifliğiniz.

  6. s12 sen yine zam mı istiyorsun diye düşündüm önce ama yorumun devamını okuyunca yoook dedim s12 maaşına zam işine son istiyor :)))