Tığ işi battaniye modellerini seviyoruz

-

mor-bordo-pembe-zigzag-orgu-battaniye

Tığ işi battaniyelerin sıcaklığı, hoşluğu gerçekten hiçbir örtüde yok. Tığın harikalar yarattığı bu güzelim battaniye modellerinden yüzlercesi var 10marifet’te. İsterseniz ilgili kategoriye bakabilirsiniz: Örgü – tığ işi battaniye modelleri. Ama biz arada sırada Instagram hesabımızda yayınladığımız battaniye örneklerini de buraya taşımak istiyoruz ki gözünüzden kaçmasın. Rengarenk, motif motif tığ işi battaniyelere bakmak bile bizim içimizi açıyor. Sizde durum nasıl? Mesela en üstteki mor-eflatun zigzag model özellikle bu renkleri sevenler için harika değil mi? Peki ya alttaki manzaraya ne demeli? Tığ işi rengarenk battaniyelere bir de kahve keyfi eklenmiş. Nefis.

cok-renkli-tig-isi-battaniye

Bu battaniyenin pastel renkleri harika. Uçuk yeşil ile mavi, yine duman rengi bir gri ile birleşmiş ve ortaya harika bir tonlama çıkmış.

yesil-mavi-gri-tig-isi-orgu-battaniye

Bu rengarenk tığ işi battaniye modeli üzerine atıldığı sandalyeyi nasıl bir seviyeye taşımış değil mi? Resmen dekorasyonun kıymetli bir parçası olmuş.

renkli-ve-desenli-guzel-tig-isi-battaniye-modeli

Bu tığ işi battaniyenin lacivert, mavi, beyaz ve kahve tonlarını bir araya getirmedeki başarısı tartışılmaz. Sonuç harika olmuş.

mavi-kahve-siyah-beyaz-tig-isi-battaniye-modeli

Rengarenl tığ işi karelerin bir araya gelmesiyle oluşan battaniyelere siz de bayılmıyor musunuz? Bu da nefis, cıvıl cıvıl bir battaniye modeli olmuş.

canli-renklerde-tig-isi-battaniye-modeli

Bu minik tombiklerin beyaz battaniyeye çok yakıştığını düşünüyoruz. 1 dolgu yerine 5 dolgu yapıp hepsini toplayarak oluşturulan bu topçuklar battaniyeye hava katmış.

beyaz-yumusak-tig-isi-battaniye-modeli

Beyaz ve eflatun tığ işi kareler bir araya gelecek ve nefis bir örgü battaniye olacak, görebiliyoruz.

mor-beyaz-tig-isi-battaniye-kare-motif

Ortası papatyalı yeşil tığ işi kareler bir araya geldiğinde bir bahçe çıkacak resmen ortaya. Tığ işi battaniye bahçesi. Harika değil mi?

papatyali-tig-isi-kare-motifler-battaniye

Renkleri seviyor musunuz? Canlı renkler içinizi kıpır kıpır mı ediyor? O zaman bu bıcırık tığ işi battaniyeye ne diyorsunuz?

rengarenk-tig-isi-battaniye-modeli

Fuşya, pembe, beuaz, krem, ne de yakışmış birbirine. Yine güzelim tığ işi kareler şık bir şekilde bir araya gelmiş, ortaya da harika bir battaniye modeli çıkmış.

pembe-mor-beyaz-tig-isi-battaniye-modeli

Tığ işi battaniye keyfim bitmesin diyenler için devam edelim:

HANIM DİLENDİ BEY BEĞENDİ BATTANİYE ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR?

TIĞ İŞİ ZİGZAG BATTANİYE NASIL YAPILIR?

RENGARENK TIĞ İŞİ BATTANİYE MODELİ YAPIMI

Bunlar da gerekebilir:

TIĞ İŞİ ZİNCİR NASIL ÇEKİLİR?

TIĞ İŞİ SIK İĞNE NASIL ÖRÜLÜR?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.