Video: edding kalemleri ile taş bardak altlığı süsleme çalışması

-
edding kalemleri elimizde olduğu sürece boyayamayacağımız, üstüne yazıp çizemeyeceğimiz yüzey yok. Düz ve sade taş bardak altlıklarını elimize geçirdik bu defa ve hepsi üstüne ayrı bir süsleme çalışması yaptık. Bunun için edding’in rengarenk 750 ve 751 numaralı mucizevi kalemlerini kullandık. Taş da dahil birçok yüzey üstünde çok iyi sonuç veren bu kalemlerin renkleri o kadar güzel ki. Hem yoğun, hem bir sürü ton seçeneği var hem de parlak ya da mat olarak istediğinizi bulabiliyorsunuz. Biz de bu taş altlıkların 4 tanesinin de üstünde farklı bir işe giriştik ve size değişik fikirler vermeye çalıştık.
Taş üstüne yazı nasıl yazılır, desen nasıl çizilir? Aslında oldukça kolay. Üstelik taşı muhtemelen ıslak ortamda kullanmayacağınız için verniklemenize de gerek yok. Hemen hazırlıyorsunuz ve çalışmanız bitiyor.
Bu tarz çalışmalar için edding’in sitesindeki şablon ve desenlere bir göz atsanıza, bizim çok işimize yarıyorlar. Bakın burada.
Videomuzda size taş nasıl boyanır, edding kalemleri ile taş üstüne boyama ve yazı uygulaması nasıl yapılır göstermeye çalıştık. Biz yaparken çok keyif aldık. O yüzden size de tavsiye ediyoruz…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin