Cuma, Ekim 28, 2016
10marifet sergisinde renk cümbüşü

10marifet sergisinde renk cümbüşü

26

10marifet sergisi

10marifet sergisi için rengarenk bir örgü paketi geldi ve bizi çok mutlu etti. Sevgili zulaltan sergimiz için kolları sıvamış, bluzlar, takılar, neler neler göndermiş. Bakalım hadi…

10marifet sergisi

10marifet sergisi

10marifet sergisi

Örgü bluzları daha önce görmüştük ama bikini sürpriz oldu ;) Gerçi yanılmıyorsam onun da bahsi geçmişti bir süre önce.

10marifet sergisi

Takılar için de bir ön izleme yapmıştık… Hele şurada muhabbetini yaptığımız cruciani bileklikler çıkınca paketten, çok hoşuma gitti :)

10marifet sergisi için giderek artan ilgi ve desteğinize çok teşekkür ederiz. Aynı verimi satışta da sağlayabilmeyi yürekten diliyoruz :)

Teşekkürler zulaltan…

26 YORUMLAR

 1. aa şükür benim kargo ulaşmış çok sevindim :) sevgili cherry blossom girl, hangisine göz koydunuz ?? beğenmenize sevindim. daha iyisini yapabilseydim keşke henüz kelebekli cruciani yapamıyorum ama üzerinde çalışıyorum :) bikini ilk ördüğümdü zaten :)

 2. 1havalar olmasa hiç crucianilerden haberim bile olmayacaktı neyseki orada gördüm :)
  şürür alıcı çıktı darısı diğer ürünlerin başına :)

 3. her sene duzenlemek bizim de ciddiyetle ele aldigimiz bir konu. ama onun disinda da belki bu isleri tam bir mesguliyete cevirmenin yollari bulunabilir sevgili zulaltan. sizde istek ve zaman varsa, belki de gerceklesir…

  cruciani meselesi guzel oldu evet :)

 4. Shane, sergi her sene olursa Allah da nasip ederse katılırım canım :) bu işleri tam meşguliyete çevirecek istek var da özgüven yok maalesef . bana kendi yaptıklarım hep sıradan görünüyor.

 5. Amanııııııınnnn. Kocamaaaan bir koliyle gönderdin sen bunları herhalde kuzum :) Ellerine sağlık neler neler göndermişsin öyle ohooooo…. Vallahi süppersin Filizcim.. Hakikaten bikini sürpriz oldu hiç bahsi geçmemişti ve bir ara kahvesevmem sayesinde örgü bikini göre göre bir tane de örelim deyip durmuştuk ama sen başarmışsın :) Ellerine sağlık…

 6. yok canım :) bikini üstünü örmüştüm ya orada bahsetmiştim. bu arada ne kolisi poşetin içine tıkıverdiler :) ptt kargo kutu vermiyormuş, kutunu kendin götürecekmişsin ben kutu götürmeyince kargo poşetine gelişi güzel koyuverdiler pek itinalı olmadı paket :)

 7. Hahaha :) İyi patlamamış poşet de yayılmamış bu güzelim çalışmalarıııın :) Gerçi koliyi de patlatır özensiz çalışınca kargolar ama hiç olmazsa daha güzenliya :) Ben hep kutumu kendim hazırlar yapıştırır kale gibi yaparım kargoya giderken. Onlara yahut başkasına güvenemem ben gözümle görmeli evde tekme ata ata denemeliyim dermişim :)

 8. ben de kutuyu evde yapayım dedim evdeki kutu küçük geldi sonra ptt kargo kutusunu kendi verir herhalde diye düşündüm hiç iyi bir düşünce değilmiş neyse öğrenmiş oldum :)

 9. örgü için poşet uygun da benim örgüler fazlaydı katlanıp koyulsa daha güzel olurdu :) yemek yapıp sunum da çakmak konusunda birinci seçilirdim herhalde :)

 10. aaa konuştuğumuz örgü bikini :) ay şimdi heveslendim, yeni örgü bikini varsa paylaşayım :) (evet kendim örecektim değil mi? işten vakit bulup da beceremedim bir türlü :( tatil deseniz onu da yalandan yaptım zaten. ekim başında bir kere daha güney tarafına gidip yüzebilmeyi umuyorum)

  ellerinize sağlık ama süper olmuşlar.

 11. kahvesevmem, senin paylaşımların sayesinde ördüm o bikiniyi hatırlarsan paylaşmaya devam et bak nasıl işe yarıyor :) bu arada ekimde soğuk olmaz mı deniz ?

 12. yaşasın :) kendim öremesem de ördürmüşüm bari :P ekimde güneyde güzel olur dediler, hala girilebiliyormuş alanya’da filan. bakalım göreceğiz, donmaz isem haber veririm size de!

 13. vaaaaaavvvvvvvvvvvv
  coşmuş bizim kızzzz…. mahallede yün kaldı mı???? :)
  hepsi birbirinden güzel işler hepsi harikaaaaaaa …..
  mest oldum mesttttttttttttttt
  bi de ayarlayabilsende sergiye gelebilsen :)
  ellerine sağlık arkadaşım………
  :) :) :)

 14. yağmuryüreğim teşekkürler :) bizim mahallede yün çok da istediğin özel bir yün olunca bulunmaz .
  sergiye gidersen bu örgülerin yanında afilli bir poz ver tamam mı :) göz kırpan var mı :D