Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ahşap Boncuklu Bileklikler

Ahşap Boncuklu Bileklikler

8


Rengarenk ahşap boncuklu bileklikler. Tek bir bileklikle, takı işi tamamdır ;) Mor olan boncuklar elde boyanmıştır. (istediğim gibi bir renk bulamayınca kendim boyadım ama insan işi değil! :D )
Umarım beğenirsiniz.

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

8 YORUMLAR

  1. beğenilmez mi bunlar, her zamanki gibi bir harikalar. o mor renk benim kalbimi çaldı zaten, en sevdiğim tonlardan biri. ellerinize sağlık. fotoğraflar da yine ışıldıyor.

  2. Bu guzel ve cesaretlendirici yorumlariniz icin ben tesekkur ederim :) Mor rengi bir kac farkli boyayi karistirarak elde edebildim. Boyama islemini ise firca ile yaptim. Bu yuzden insan isi degil yazdim zaten :)) sprey boya da bir secenek ama istenilen renk bulunabilirse.