Bal Bebek

-

Bir bebek daha yüzünü çok sevdim ben,

yaparken elbise dikmeyi planladığım için gövdesi üzerinde pek çalışmadım,belki bide saç yapıştırırım diye düşünüyorum bazılarına yavaş yavaş,

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

31 yorum gelmiş

 1. fiamma1

  hımmmm anladım ben onu:)) isim takmayayım diye bal bebek olmuş adı:)) neyse benim yeni bebğine adım hazır bir dahaki bebeğe kadar saklıyorum:)

 2. kriizantem

  Ya site atıp duruyor beni dışarı, yorumu zar zor yazıyorum. Cidden bunun yüzü diğerlerine göre daha değişik olmuş, ama en güzeli benim nazlıcanım:)) Fotoğraftakilerden çok daha güzel, bebeğinde, o müthiş süslemeli ayakkabı kutunda tekrar tekrar teşekkür ediyorum hepsi için canım.

 3. aytacrafts

  teşekkürederim,banucacım,çelebim,figen ablacım ve yamalım.Fiammacım çikolata bebek,şeker bebek,bal bebek isim koyabilirsin yani :)teşekkürederim sarıkurdelem beğenmene sevindim,peri bebek olabilir.Kriizantemim Geçen gün fiammayıda atmıştı kedi yavrusu gibi kapının önüne,işte beni attırmak isteyenlerin hazin sonu haa ha :))Şimdi nazlıcan yumurtadan bir yatak bekler dimi,kutuyu beğenmişmi sahibi,çok sevindim güle güle kullan canım benim.

 4. aytacrafts

  bendim bendim fiammacım o kıs kıs gülen:)))Ama merak etme 2 gün sonra benide koydular kapının önüne aynen öyle:))))))))))))))))))

 5. kardelencraft

  ayyy bal,bal gerçektende yerim onu ben,o kadar çok yazını kaçırmışımki yoruldum yorum yapmaktan inan öyle güzel şeyler yapmışsınki hayran kaldım.

 6. sevimli hayat

  epeydir görünmüyordun yoksa ben yokken sen buralardamıydın bende epeydir yoktum yeni yeni başladım yorum yazmaya gözüm gönlüm açılmayabaşladı bileheleki bu şirin bebeklerle

 7. BynFavori42

  evet aytac çok marifetli tütütü maşşallahhhhhhhhh farfin bak bak görr ne becerikliler var:) fimodan mıııııııı ay ten rengi fimo var mı

Bir Cevap Yazın