Balondan isim tabelalı bebek odası kapı süsü

-


Balondan isim tabelalı bebek odası kapı süsü çalışmam. Balonlu kapı süsümü daha önce erkek bebekler için yapmıştım ve şimdi de bir kız bebiş için yapmak nasip oldu çok şükür. Bu kapı süsü üç kız kardeş için yapıldı. Balonların her biri el dikimi ve içi elyaf dolgulu. Bebeği keçe yerine daha soft olan kaşmir kumaşla yaptım bu defa.
Saçlarında çiçeklerden taç kullanıldı. pembe tütü eteğini de çiçekli bir kemerle tamamladım. Balonlara farklı keçe süslemeler de eklenince rengarenk ve cici bici bir kapı süsü ortaya çıktı :)
Çocuk odalarını süslemenin ve onları mutlu etmenin en keyifli ve de aslında kolay yöntemlerinden biri, isimlerine özel bir kapı süsü vermek onlara. Sevdikleri kahramanlarla ya da renklerle süslü keçeden, kumaştan ya da polardan bir kapı süsü ile kendilerini çok daha önemli ve özel hissedeceklerdir. Ne de olsa isimlerine özel : ) Sizler de kapı ve duvar süsü yaptırmak isterseniz bana profil sayfamdan ulaşabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...