Pazar, Ekim 23, 2016
Basit tığ işi yelek

Basit tığ işi yelek

18

:

Bu çok basit tığ işini bakalım beğenecekmisiniz.Yelek modelini kendim uydurdum.İpimin yettiği kadar boy verdim.Bu örnek,başka yerlerde de kolayca uygulanır . Üstümde de çok hafif duran bir modeldir…Manken de benim kalıbım.Ayme’den görmesem cesaret edemezdim.Mankenimi çok seviyorum. Biraz pazıları var ama…….

18 YORUMLAR

  1. kuzenim bizde ve yelek modeli arıyodu, netten epey aradık akşam biraz önce bunu görünce kuzeni çagırdım:)) örgü arıyordum ama tığ işide olur dedi. Biz begendik sibelim, ellerinize saglık ve mankeninde pazulusu makbuldur:) bence güzel olmuş, işinizide görüyorsa sorun yok.

  2. Aslı’m tam yakın çektim zannediyordum ,iki resim çekmişim.Bloktakileri büyütebilirsin.Zaten çok basit örnek.Beğenmenize sevindim.Benim evde kalan ipi değerlendirmişimdir.İçinde çok az simleri vardı.Her ipten olur sanırım.Blokdaki pembe yünden yaptığım örneğede bak istersen.Onuda netden çıkartmıştım.

  3. hiii şimdi gördümmm:)) harika olmuş harikaaa:) yelek de muhteşem:) pazulu falan değil ablam bildiğin manken bu valla:) bayıldım. ellerin dert görmesin:)

  4. beğendim tabii:) çok güzel olmuş. benimkinden kat kat düzgün görünüyor. çok işine yarayacak. hele örgülerde. insan kendini ölçemiyor. ama bu mankenin üzerinde istediğn ölçüyü alabiliyorsun:) ellerine sağlık ablacımm. çook beğendim..

  5. Teşekkürler ablacım.Ben kollarımı kaldırmıştım bantlanırken.Hani büyük terziyim ya..Kol çalışmalarım rahat olsun diye kaldırınca bir görsen dev bir kol çıktı.Ben seviyorum manken hanımı.Şimdi zaten pembe yün hırkamı giydirdim.