HEPSİNİN KALIBI VE YAPIMI MEVCUT!!!
TÜm craftlar birarada olsun!Örgü olsun, dikiş olsun, nakış olsun, hatta saç bantları, sabunlar, bebek yapımı, mumlar, çocuk faaliyetleri, kağıt craft, piknik sepetleri… daha neler neler… = )Hepsinin kalıbı olsun!Yapımı olsun!İşte dileğiniz gerçekleşti! = )Bu sitede yok yok!Bilgisayara indirin kalıpları ve yapmaya başlayın!Sitede kaybolmayın yalnız = )Yazının devamında, ilgili adresleri bulabilirsiniz..Sevgiler = )Resimdeki yazlık çantaya buradan ulaşabilirsiniz..Çantanın pdf kalıbı ve yapımı burada..sitenin anasayfası burada..
teşekkürler bu güzel paylaşım için…
rica ederim alanay.. = )Yeni ekledigim muhteşem ponponlu ve taşlı çantayı kimse görmedi ama sanırım.. Buradan da bakabilirsiniz.. çantanın nasıl dikildiğinin ayrıntılı açıklaması da var
teşekkür ederiz her şey için
şimdi incelemeye gidiyorum teşekkürler kks.
Rica ederim nazesen ve dolunay… = )Ben de yorumlarınız için teşekkür ederim..
aman Allahım bu siteden çıkamıyorum daha çok bakılacak yer var.Süper..
Evet, site bir hazine gibi gerçekten de = )
SevgilitubareSofienin Dunyasiamatorhobilersule440minikellermtnaz11alonenesnazesensserappbanucateşekkürler = )
Yeni kitapları ekledim. Onay bekliyor.. = )
tubyacim = ) teşekkürler
bu yazım hala güncel gibi okunuyor..çok sevindim = )yeni tutanlara da ayrıca teşekkür ediyorum.. = )nihayet siteye dönebildim..Bu arada bir de sitem edeceğim..yokluğumda kimse beni arayıp sormadı..özellikle de maviş.. = )
Bir şey sorabilirmiyim,Bu siteleri bilgisayara indirdik,ya da kopyaladık.Sonrası ne yapacağım?Ozalite kalıpları büyütsün ,çıktı versin diye mi flaş diski götüreceğim.İnanın hiç bilgim yok.Biraz daha açıklarmısınız?Teşekkürler.
Sibelcim, evet.. Ozalitini almak istediğin bir şeyi, ya da renkli ve kaliteli baskı yaptırmak istediğin birşeyi, flash disk in içine alıp, baskıya götürebiliyorsun.. Orada kendi iblgisayarlarında açıyorlar flashdiski ve ozalit yapabiliyorlar.. Umarım yardımcı olabilmişimdir..
Çocuklara sormadan kendim öğreneyim dedim.Tahmin ettiğim gibi ozalitçi sorunu çözüyor.Tek sorun daha bir flaş diskim yok.Bilgisayar çökse her şey gider değil mi? Blok kayıtlarım içinde geçerli sanırım.k.k.s. ilgine teşekkürler.
Bİlgisayardaki herşeyi dvdlere yedekleyebilirsin..tek yapman gereken sey, uzerine yazilabilinir dvd almak ve bilgisayari bunlara arsivlemek..ya da harici hard disk denilen bir el buyuklugundeki hard disklere kayit yapabiliyorsun ama onlara para vermeden de, dvd ile cozebilirsin canim.. Kardesim, bilgisayarin icerisindeki tum arsivimi dvd lere kayit etmisti.. Bunu tavsiye debilirim..Flash disk ise, bugun kirtasiyelerde cok ucuza satiliyor. mutlaka edin bir tane derim…Blok kayitlari ne demek?