Pazar, Ekim 23, 2016
Bodrum evi

Bodrum evi

24

Bu Bodrum evi bana damadın 52.doğum günü hediyesiydi

AKM deki hediyelik eşya fuarından alınmıştı.Ne yazık ki firma adını bir kenarına yazmayı unutmuşlar.Bunu örnek alarak fimo ve tutkallı hamur -yalancı seramik hamuru-ile yapılabilir diyerek sizinle paylaşayım dedim.

24 YORUMLAR

  1. Ben şu anda Bodrum’da yaşıyorum Nalana. Bu seramiklerin satıldığı dükkanı biliyorum, ben de çok beğenmiştim. Fakat şu anda ismini hatırlamıyorum, sadece barlar sokağında küçük bir dükkan olduğunu söyleyebilirim şu an. En kısa zamanda gittiğim zaman ismini öğrenip paylaşırım sizle. Belki yolu buraya düşüp de almak isteyenler olabilir, o kadar güzel şeyler var ki o dükkanda. Bu arada bugün benim doğum günüm, nedense birden içimden söylemek geldi :))

  2. Sibella ve Alonenes doğum gününüz kutlu olsun ben de buradan şimdi gördüm iyi dileklerde bulunmak istedim mutlu yıllar…

  3. Nalan abla bu bodrum evlerine ben de bayılıyorum. Ben küçükken babam da biblo olanlarından getirmişti hala bakmaya doyamam.

  4. Sibel, Neslim iyi ki doğdunuz, mutlu yıllar…Bu evelrin benzerinden bende de var, iki katlı, duvarlarına Bodrum’ a özgü pembe çiçeklerden sarılmış olanlardan. Nalan ablacım Ankara’ daki teyzem buralardan yosun vs… toplayıp yapmıştı bunlardan.

  5. Ben de alonenesi gecikmeli kutluyorum sibellayı kutlamıştım.sesiciğim,buralarda oyalanmaktan iş üreyemiyorum yoksa ben de benzer çalışmalar planlıyordum ama nerdeeeezaman yetmiyor

  6. s12 tatilde demişlerdi yoksa dememişlermiydi yoksa tatildede mi seni çalıştırıyorlar, bi deri bi kemik kalmışsın zaten:))

  7. nalan ablaaaaaaa izindeydim görememişim senin doğum gününüüüüü koşa koşa geldim doğum günün kutlu olsun ALLAH daha nice sağlıklı mutulu huzurlu yıllar versinnnn:))bu arada 26 haziran da benim doğum günüm dü kutalayacaktık ama kimse gelmemiş gerçi kendimde unuttum ki doğum günümü şimdi aklıma geliyor:))