Cumartesi, Ekim 22, 2016

28 YORUMLAR

  1. evet haklısın canım, iyiyim ben, sen nasılsın? bu aralar sesiberin başlattığı elimsende etkinliği için çalışıyorum, 10marifette fazla vakit geçiremiyorum o yüzden..

  2. bende iyiyim tatlım sağol. bende evimi taşıyorum da baya yoğun ve yorgunum bu ara. temizlik işiyle uğraştık hafta sonu haftaya yeni evime taşıncam nasip olursa.ne zaman biter elimsende :)

  3. e hayırlı olsun o zaman yeni evin:) allah kolaylık versin canım, ev taşımak zor iş..elimsende bir ay falan sürer sanırım.. herkes 5ile 9 arası el yapacak çünkü, daha ben birinci elimi bitiremedim:(

  4. herkes bir tanesi kendine kalacak şekilde yaptığı elleri kendi grubundan olan arkadaşlara gönderecek, eller bir araya toplandığında çerçevelenip istenen yerde kullanacak:)

  5. gerçekten haberin yok muydu, sesiber epeydir bu konuyla uğraşıyor organize olmamızı da o sağladı zaten, şimdi sadece grup üyelerinin girip yazı gönderebildiği bir blogumuz var orda yaptıklarımızı paylaşıyoruz etkinlik bittiğinde genele açılacak herkes yaptıklarımızı görebilecek..

  6. yoktu valla :) bi ara 10 marifetten baya uzaklaşmıştım demekki o zaman olmuş baktımda şimdi :) neyse yeni görevin hayırlı olsun canım. becerikli kızsın sen hemencecik yaparsın bilirim :)

  7. ev çok şirin sitedeki motiflerde öyle teşekkürler baharcım. sanada kolay gelsin taşınmak diyince tüylerim diken diken oluyor nefret ediyorum 9 yılda 5inci evde otruyorum bıktım taşınmaktan:((

  8. Education,cookiletta ,akoni teşekkürler arkadaşlar :))gelinciğin dünyası bende 2 yıllık evliyim 3. evim oldu :( eşyalarım mahvoldu inan :( çok zor taşınmak :(