Perşembe, Ekim 27, 2016
Bu fikre bayılacaksınız

Bu fikre bayılacaksınız

15

ayakkabi-baskisi-ile-kumas-boyama
Allah allah orada neler oluyor? Acaba ne yapıyorlar? Merak eden arkadaşlar, buyrun bakın ve siz de dumur olun :) Öncelikle bir kağıdın ortasını istediğimiz şekilde oyuyoruz ki burada kalp figürü çalışmışlar. Daha sonra ayakkabı, terlik, sandalet gibi altı pütürlü bir şeyi kumaş boyası ile boyamışlar. Oyulan kağıdı tshirtün üzerine koyup onun da üstüne ayakkabıyı bastırmışlar. Kaldırınca desenli kalp şekli bluzdaki yerini almış. Sonrasında ise ütü ile boyayı sabitlemişler.

ayakkabi-baskisi-ile-kumas-boyama-

15 YORUMLAR

  1. tuttum…. bayıldım….. çok ama çok hoşuma gitti.bu ara evde temizlik yapma modundaydım. atılacakları elememoduna geçtimmmmm altı şekilli bilumum ayakkabılartekrar gözden geçiriliyor:)))))Offff yaaaa embircim ne güzel atacaktım bu ayakkabıları :))şimdi tekrar koliye koydum :((((

  2. fimo çalışırken,bulduğum herşeyin baskısını denemiştim de,ayakkabı hiç aklıma gelmemişti :)) çok yaşa embircim,iyi bir fikir bulmuşsun.

  3. ay ne yapalım adımız zaten çöpçüye çıkmış 2 terliği daha çöpe atılmaktan kurtarmanın verdiği gönül rahatlığı içindeyim…3D1N 10 puanınız haninize yazıldı.Saygılar…

  4. En çok da çocukların ayakkabılarının altı pek bi şekilli oluyor.Hatta bazılarında marka adı yazıyor,ya da markanın sembolü var.O kısımlar da denk getirilince değişik olur..diye düşündüm..