Cuma, Ekim 28, 2016
Buyurun Kahvaltıya :)

35 YORUMLAR

 1. bak hem yumurta pişirmiş hemde haşlamış ne düşüncelisin ama benim için farketmezdi:))))))))))))))))))süperin lila harika olmuşlar

 2. pazar kahvaltılarını çok severim, uzun sürerya birde kalkmak istemezsiniz:)) öyle bir kahvaltı masası olmuş, her ayrıntı çok güzel, çok emekli ellerinize saglık.

 3. pinkly diyor ki;elifcim ben de dayanamıcam hadi başlayalım biz :))

  bayaa bi yedik haa öbürlerine kalmıycak yav :)))))

 4. Böyle bir kahvlatıda genelde yurmurtanın sarısını kim patlatacak kaosu yaşanır. Burada da öyle bir şeyler olmuş sanırım. Şimdi siz azıcık bekleyin ben 10 yumurtalısını yapayım. Düşünemedim önce :))Adadenizi, Elif,Pinkly,Mavisofra,Aslimavi ve Çelebim çoook teşekkür ediyorum :)Mavisofram, sen hangisinden istersin karar veremedim, o yüzden :)Aslimavi hele çalışıyorsan o gün bir terapi gibi değil mi?Elif, siz dert etmeyin, bitmez bitmez :)Pinkly bekle yapayım :)

 5. pinkly diyor ki;sorma elif şiştim ben :)) üzerine bir kahve ne güzel olur şimdi :)))

  valla ya süper olurdu.. ama kahvemizde hazırlanıyomuş :)

 6. lilacsmelllllllllllllll sen neler yapıyorsun böyle yaaaaa..bayılllllldımmm… minyatürde mutfak çok kullanılıyor. bi ben cesaret edemedim henüz mutfak yapmaya. ama çok oluyosun seen:))) başıma iş çıkarıyosunn :)) çok özendimm… çok canım çektiiii…

 7. ben bloga kaçtım dayanamam.edit:yumurtalarıda kıskandım ayrıyetten ben o kadar renk olayını tutturamamış bunaldığım bi an, sallavermiştim.

 8. Bellinda teşekkür ederim :) Aymeciğim, sen beni gaze getir ben de seni ama değil mi? :)) Mutfak çok eğlenceli, bir de şu metal objelerle olan kavgama bir çözüm bulsam… Çatali kaşık, tencere tava falan sinir bozucu oluyor benim için. Bakalım ona da bir çözüm üreteceğiz elbet.Neslim teşekkürler :)Kondor Ablamı yakaladımi en son blogda, o siyah şeylerin gerçek zeytin olduğu konusunda fikir beyan ediyordu :))Pinkly, pürüzsüz yüzey yaratabildiğim zaman kahveleriniz hazır olcak :))

 9. Superisi teşekkür ederim evet fimo ile yapıyorum.Farfin, Güneşedoğru ve Embircim çok teşekkürlerr. Ama bitmedi hala herkese yetecek yemek var :)Akşamdan beri ne zamandır kafamda olan bir proje ile uğraşıyordum, nihayet bitirdim. Blog tanıtım ile ilgili olan bu projeme destek ve katılımlarınızı beklerim.Projem burada katılırsanız çok sevinirim :)

 10. Evvet o gizemli artıyı bir kere daha almanın gururunu yaşıyorum :)) Elmom gelmiş yaa :) Ama yine ”Acaba ne yaptım da bu artıyı hakettim?” diye düşündüm :)) Minyatüre mi geldi, projeye mi bilemedim :)) Açıklama da yazmaz ama, illa bir gizem katacak olaya :)