22 yorum gelmiş

 1. sesiber

  Çok güzel. Benim vardı bir ara bu eteklerden. Annem örmüştü. Kimbilir kime verdik. Geçenlerde aklıma geldi bir tane öreyim diye. Bak canım daha da çekti şimdi.

 2. embir

  ratatule hoşgeldin aramıza :)) ben mor sevenlerin başını çekerim de. Sesicim haydi örde bende örnek alayım, ördürecek birini de buldum mu bu iş tamamdır.

 3. embir

  bu tığ ile yapılmış değil mi, tüh ya annem tığ yapmasını bilmez, başka birini bulmalıyım.Nazesencim mor sevenler yardımlaşma ve dayanışma derneği kursak nasıl olur?

 4. pelos

  aynen ben de mora aşığım. üniversiteden arkadaşlarım bir giydiğin de mor olmasın pelin derlerdi.. napimm.. :) bu etekte çok hoş gerçekten. annem bana lila mor ve siyah yünden motifleri birleştirerek bir etek örmüştü. bulursam fotolayıp paylaşmak isterim embircim. blogunu kıskandım mosmor :D

 5. embir

  ay teşekkür ederim peloşcum, bende baştan aşağı mor giymeyi severim, daha cuma günü işe öyle gitmiştim :))

 6. pelos

  şizofren rengi de diyorlar ama ben üzerime alınmıyorum:D feminen renk işte.. yakışmıştır sana da eminim :))

 7. embir

  ay sabah bir kız gördüm işe giderken mor bir bot giymiş ortası açıktı file çorap gözüküyordu çok yakışmıştı. Dost başa düşman ayağa bakar derler ama ben sadece mor olduğu için dikkat ettim :))Peloşcum sağolasın

 8. dilevser

  valla etek çok şık, sunum güzel… senelerdir annecimle baka rbakar yapmadan geçeriz bunlara model kitaplarında.. ben mor hele lilay hiç kullanmazdım artık aşina oldum.. hatta annem geçen gün almış dedim bu mor nasıl güzelmiş, kadın şaşırdı :)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)