Cuma, Ekim 21, 2016
Çok şık ve zarif örgü etek

Çok şık ve zarif örgü etek

22

örgü etek

Örgü etek ne kadar zarif durmuyor mu? E güzel, işte burada.

22 YORUMLAR

  1. Çok güzel. Benim vardı bir ara bu eteklerden. Annem örmüştü. Kimbilir kime verdik. Geçenlerde aklıma geldi bir tane öreyim diye. Bak canım daha da çekti şimdi.

  2. ratatule hoşgeldin aramıza :)) ben mor sevenlerin başını çekerim de. Sesicim haydi örde bende örnek alayım, ördürecek birini de buldum mu bu iş tamamdır.

  3. bu tığ ile yapılmış değil mi, tüh ya annem tığ yapmasını bilmez, başka birini bulmalıyım.Nazesencim mor sevenler yardımlaşma ve dayanışma derneği kursak nasıl olur?

  4. aynen ben de mora aşığım. üniversiteden arkadaşlarım bir giydiğin de mor olmasın pelin derlerdi.. napimm.. :) bu etekte çok hoş gerçekten. annem bana lila mor ve siyah yünden motifleri birleştirerek bir etek örmüştü. bulursam fotolayıp paylaşmak isterim embircim. blogunu kıskandım mosmor :D

  5. ay teşekkür ederim peloşcum, bende baştan aşağı mor giymeyi severim, daha cuma günü işe öyle gitmiştim :))

  6. ay sabah bir kız gördüm işe giderken mor bir bot giymiş ortası açıktı file çorap gözüküyordu çok yakışmıştı. Dost başa düşman ayağa bakar derler ama ben sadece mor olduğu için dikkat ettim :))Peloşcum sağolasın

  7. valla etek çok şık, sunum güzel… senelerdir annecimle baka rbakar yapmadan geçeriz bunlara model kitaplarında.. ben mor hele lilay hiç kullanmazdım artık aşina oldum.. hatta annem geçen gün almış dedim bu mor nasıl güzelmiş, kadın şaşırdı :)