embir’den 2’si 1 arada-2

-

İşte yine 2’si 1 arada çalışması, bu sefer ki boyunluk + saç bandı/kulaklık ama bunu ben değil anneciğim ördü. Devamı da gelecek zaten. Embir‘e beklerim efendim.

10 yorum gelmiş

 1. Figen abla

  anneciğinin o güzel ellerine sağlık…sen güzel yüzünü niye mozaikliyon can kız?bırak görünsün gülen gözlerin ablam..

 2. embir

  Figen ablacım aslında haklısın facebookta paylaşıyoruz burada blurluyoruz. Yüzümün güzelliği çalışmamı geçmesin diye mecburen kapatıyorum :))) Teşekkürler.Gülseyhancım teşekkürler.

 3. Figen abla

  bizim nazarımız değmez valla :))))biz birbirimizi kıskanmayız..aksisne gurur duyarız..yirim ben hepimizi birden yirim :)))hatta hep beraber yiriz birbirimizi yiriz :))))

 4. nazesen

  Annenin ellerine sağlık Embircim.Kızlar şu yüz saklamayı nasıl yapıyorsunuz.Bana da öğretitmisiniz?

 5. embir

  Figen ablam canım benim.Nazesencim photoshopta yapabilirsin ya da google’dan ücretsiz olarak indirebileceğin PhotoScape foto düzenleme programı var oradan yapabilirsin. İstediğin bölgeyi seçince o blur yapıyor.Aymecim ve Farfincim sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

İpten dekoratif top yapımı

| | 4 Yorum

Birkaç kez deneyip pes ettiğim bu topları, en nihayetinde yapmayı başardım. İnternetteki çeşitli sitelerden yapım aşamalarını da defalarca inceledim. Videolar seyrettim ve en sonunda artık yapabilirim dedim. Resim aşamalarını dikkatlice...