Haftasonu galiba yaz bitti derken saksılarıma biraz renk vermek istedim . Ve işte ortaya bunlar çıktı : ) Sizinlede paylasmak istedim . İşlem çok basit hepinizinde bildiği gibi . Sevdiğim renklerden Fimo hamurlarını elimde iyice incelttim ve sonrada saksıların üzerine dilediğim gibi yerleştirdim . Sonrada doğru fırına : ) İşte bu kadar .
İşte saksılarım
Güneş bugun benimle iyiki dalga geçti ‘ Dur bakalım daha bir yere gitmiyorum ‘ diye : ) Yoksa nasıl çekebilirdim fotoğrafları .
Kedicik
Bu da saksıya oturmuş kedicik : )
Fimoyal süslediğiniz saksılarınıza, evinize, bahçenize kısaca herşeye hayran kaldım. Güneşi ne güzel yakalamışsınız fotograf çekerken. ..
Çok teşekkürler
Valla o güneş olmasaydı ne bahçe nede saksılar bu kadar güzel çıkmazdı sanırımm ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
valla fimo ve saksı olayına hiç lafım yok…ancaaaak şu bahçede yayılmanın, yuvarlanmanın ,armut koltuklarda oturmanın, salıncakğında sallanmasının tadına doyum olmaz..dalında meyvesi , dalında domatesi biberi de vardır o bahçenin…bir de arka planda fırına benzettiğim şey gerçekten fırın ise sıcak sıcak ekmek, börek,kumpir….allaaah daha ne olsun bongo?..nazarım değmesin inşallah..
doğru tahmin ettin saatoniki
O bahçede yok yok
İncir,ayva,çilek,biber,kivi, kiraz,elma….Daha saymıyım istersen : ) Çok şükür ki İstanbul ‘ da hala doğayla içiçe yaşabilen insanlardanım.Kaç tane kaldığımızı bilmesemde
Arkada benzettiğin şey evet bir barbekü , yazın mangal sefalarının yapıldığı, kalan közdede kumpirlerin piştiği nokta
Değmez nazarın merak etme ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Bayıldım….Ellerine sağlık.Hele o kedi….sprrrr
sevinsem mi üzülsem mi bilemedim?nerdedir bu semt, ev ,mekan aacaba? çengelköy civarı mıdır…neyse peeek bi kısakandııımı belirtiyim de…
İşte kediciğim
Aslında kedicigimide koymustum ama o fazla geldi galiba biltan : ) Hemen yakın çekim olanını buraya yapıştırıyım.Bilemedin bu sefer saatoniki , semt Sarıyerde
Kısakanmaya gerek yok Allah herkese doğayla içiçe yaşamayı nasip etsin, lakin artık yeşili bulmak çok zor oldu.Güzel günler herkesee..Yahu ben saksılarımı göstermek istedim, bahçe prim yaptı : )