Perşembe, Ekim 27, 2016
Friendship Bilekliklerine Yeni Bir Yorum

Friendship Bilekliklerine Yeni Bir Yorum

10

el yapımı bileklik
Neredeyse genelekselleşmiş olan arkadaşlık (friendship) bilekliklerini çoğunuz bilirsiniz. Ben ilk gençlik yıllarımda bağımlısıydım. Her yaz elime geçirdiğim tüm iplerle bileklik örerdim :)
Beğenen arkadaşlara hediye edip, mutlu olurdum. En özelleri bir örnek yapıp en iyi arkadaşlarıma hediye ederdim. Hepimiz aynısını takıp dostluğumuzu bu şekilde dosta düşmana gösterirdik :)
Gel zaman git zaman büyüdük tabii. Dostluklarımız gibi bilekliklerimiz de büyüdü :) İşte bunlar o bilekliklerin yeni yorumları. Biraz daha şıkırtılı, taşlı, süslü yani. Umarım beğenirsiniz. Belki aranızda o bilekliklerle ilgili benimki gibi anıları olanlar da vardır ;)

el yapımı bileklik

el yapımı bileklik

el yapımı bileklik

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

10 YORUMLAR

  1. sizin takıları görünce de benim yüzüm gülüyor tasarım güzel , sunum güzel :) fotoları iyi kalitede çekiyorsunuz güzelliğini görebiliyoruz yaptıklarınızın, benim çektiğim fotolar sandıkta kalmaktan bayılmış fotolar gibi duruyor :D

  2. sevgili gliatasarim; 10marifet sergisinin bir parçası olsanız, güzelim takı tasarımlarınızdan birini gönderseniz, o kadar güzel olur ki! ne dersiniz?

  3. Sevgili shane, hiç sormayacaksınız sanmıştım ;)
    Hemen, derhal. Büyük bir keyif ve de onur duyarım :)
    Nereye gönderileceğini daha önce belirtmişsinizdir belki fakat ben bilmiyorum, affedin.
    Bilgileri rica etsem?