Fuşya çiçekli kolonya şişesi ve şekerliği

-

fusya-cicek-ve-kurdele-suslemeli-kolonya-sisesi-ve-cam-sekerlik
Merhaba arkadaşlar. Bu kez fuşya pembe çiçekler ve kurdeleler ile süslediğim kolonya şişesi ve şekerliğini paylaşmak istedim. Ben bu şık ikiliyi hediye için arkadaşımın salonunda oturma grubunun renklerine uyumlu olması açısından bu renklerde hazırladım. Sizlere de fikir olması açısından paylaşmak istedim. Kolonya ve şekerlik takımı isteğe göre farklı renklerde hazırlanabilir.

Kız bebek hastane çıkış setlerinde ve mevlütte konuklara hediye olarak dağıtılmak üzere üzere fuşya, mürdüm, pembe, pudra, krem, kırmızı renk çiçekler kullanılarak hazırlanabilir.
Erkek bebek hastane çıkış setlerinde ve mevlütte konuklara hediye olarak dağıtılmak üzere mavi, mor, krem, lacivert renk  çiçekler kullanılarak hazırlanabilir.
Yapımı ise son derece zevkli kolonya şişelerimiz mis gibi kolonyalar ile doldurup istediğimiz renklerde çiçekler ile süslüyoruz. Kristal taş broşlar veya incili broşlar ile süslüyoruz.

Diğer modellerim için bana  buradan veya buradan  ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. sayfalarımız; https://www.instagram.com/oykulutasarimlar/ https://www.facebook.com/oykulutasarimlar http://www.oykulutasarimlar.com