Gömlek Kolundan Etek Yapımı

-
gömlek bluz
gömlek bluz

Giymediğiniz gömleklerinizin kollarından çocuğunuza etek dikebileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi? Peki yine bu kollardan yada ceplerden cüzdan yapmayı denediniz mi? Nasıl yapıldığını görmek isteyenler böyle buyursun.

gömlek cüzdan
gömlek cüzdan

17 yorum gelmiş

 1. kondor

  Bana çok matıklı geldi nedense hani büzgüsü ve belde ki kemeri bile hazır. Ama daha evel ben pantolanımın cebini çantaya çevirmiştim bu da aklıma gelseymiş ya.

 2. asyayaren

  evet bak bu yazıyı tuttum öle bir kravattır gidiyo ortalıkta ama bu gömlek kolundan etek ii gitti hem kullanılabilir de çok güzel beğendim embir.))))

 3. saatoniki

  sayın embiri oyalamak için unicef ve BM nezdinde girişimlerde bulunup sudan’dan, nepal den, ırak’tan ve kamboçya’dan eğitim alacak insanlar getirttim de huzura erdim biraz olsun..yoksa bu tempoyla aradan çıkacaktım allah muhafaza..

 4. saatoniki

  ben çaya gark olmuş bi insanım sayın nokturn..lafın kısası , ööle bi çay filan kesmez artık beni ..semaverle olursa düşünebilirim belki :) yine de saray talim terbiye esaslarına göre bir teşekkürü çok görmem tabi…:)

 5. embir

  Merhabalar,Ofisten çıktım evime geldim, laptop kucağımda… Öncelikle şu kıpkırmızı olan yorumları bir okuyayım, sonra yeni eklenenlere bakıp ardından araştırmaya başlıyorum :))

  saatoniki diyor ki;sayın embiri oyalamak için unicef ve BM nezdinde girişimlerde bulunup sudan’dan, nepal den, ırak’tan ve kamboçya’dan eğitim alacak insanlar getirttim de huzura erdim biraz olsun..yoksa bu tempoyla aradan çıkacaktım allah muhafaza..

  Sevgili saatoniki benim bu yoğun iş tempomda parmağının olduğunu anlamıştım zaten. Durum şöyle ki 02-07 Haziran arasında Iraklılar yine geliyor (eğitim aşkı işte) ve bu sebeple İstanbul seyahatime 09 Haziran’da başlıyorum ve 15 Haziran’da Ankara’ya dönüyorum. Demem o ki önümüzdeki ay rahatsınız :))Btugan sizde hoşgeldiniz

 6. nokturn

  yine de saray talim terbiye esaslarına göre bir teşekkürü çok görmem tabi…:)

  ee ben de eşek değilim ya bi semaver göderirim bu lütuf üstüne:)

 7. embir

  aradan yaklaşık bir yıl geçmiş ve ben yine aynı yoğunluğa girdim. Hani görmeyenler içinde bu yazıya yorum yazıyorum ki gömlekten tunik yaparken kollarını da atmasından etek yapsınlar :)

 8. kriizantem

  Kulağım çınladı, buraya koştum ki, bu laf bana gelmiş:) Ben kollarını da tunikte kullanmıştım, bir daha yaparsam söz aklımda olacak üstad:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

Kumaştan basit cüzdan dikimi

| | 2 Yorum

Kumaştan güzel ve basit bir cüzdan dikimi aşamaları buldum ve paylaşmak istedim. Bunu sadece cüzdan olarak değil, makyaj çantası, el çantası, kumaş clutch gibi değerlendirmek için çeşitli boylarda da dikebiliriz....