Gömlek Kolundan Etek Yapımı

-
gömlek bluz
gömlek bluz

Giymediğiniz gömleklerinizin kollarından çocuğunuza etek dikebileceğiniz hiç aklınıza gelir miydi? Peki yine bu kollardan yada ceplerden cüzdan yapmayı denediniz mi? Nasıl yapıldığını görmek isteyenler böyle buyursun.

gömlek cüzdan
gömlek cüzdan

17 yorum gelmiş

 1. Bana çok matıklı geldi nedense hani büzgüsü ve belde ki kemeri bile hazır. Ama daha evel ben pantolanımın cebini çantaya çevirmiştim bu da aklıma gelseymiş ya.

 2. evet bak bu yazıyı tuttum öle bir kravattır gidiyo ortalıkta ama bu gömlek kolundan etek ii gitti hem kullanılabilir de çok güzel beğendim embir.))))

 3. sayın embiri oyalamak için unicef ve BM nezdinde girişimlerde bulunup sudan’dan, nepal den, ırak’tan ve kamboçya’dan eğitim alacak insanlar getirttim de huzura erdim biraz olsun..yoksa bu tempoyla aradan çıkacaktım allah muhafaza..

 4. ben çaya gark olmuş bi insanım sayın nokturn..lafın kısası , ööle bi çay filan kesmez artık beni ..semaverle olursa düşünebilirim belki :) yine de saray talim terbiye esaslarına göre bir teşekkürü çok görmem tabi…:)

 5. Merhabalar,Ofisten çıktım evime geldim, laptop kucağımda… Öncelikle şu kıpkırmızı olan yorumları bir okuyayım, sonra yeni eklenenlere bakıp ardından araştırmaya başlıyorum :))

  saatoniki diyor ki;sayın embiri oyalamak için unicef ve BM nezdinde girişimlerde bulunup sudan’dan, nepal den, ırak’tan ve kamboçya’dan eğitim alacak insanlar getirttim de huzura erdim biraz olsun..yoksa bu tempoyla aradan çıkacaktım allah muhafaza..

  Sevgili saatoniki benim bu yoğun iş tempomda parmağının olduğunu anlamıştım zaten. Durum şöyle ki 02-07 Haziran arasında Iraklılar yine geliyor (eğitim aşkı işte) ve bu sebeple İstanbul seyahatime 09 Haziran’da başlıyorum ve 15 Haziran’da Ankara’ya dönüyorum. Demem o ki önümüzdeki ay rahatsınız :))Btugan sizde hoşgeldiniz

 6. yine de saray talim terbiye esaslarına göre bir teşekkürü çok görmem tabi…:)

  ee ben de eşek değilim ya bi semaver göderirim bu lütuf üstüne:)

 7. aradan yaklaşık bir yıl geçmiş ve ben yine aynı yoğunluğa girdim. Hani görmeyenler içinde bu yazıya yorum yazıyorum ki gömlekten tunik yaparken kollarını da atmasından etek yapsınlar :)

 8. Kulağım çınladı, buraya koştum ki, bu laf bana gelmiş:) Ben kollarını da tunikte kullanmıştım, bir daha yaparsam söz aklımda olacak üstad:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

Keçeden minik cüzdan yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çantalar hepimizin baş tacı. Ayna, anahtar, krem gibi bazı vazgeçilmezlerimiz var değil mi? Bir çantadan diğerine geçerken kolaylık olsun diye bunları bir cüzdana koymayı düşündüm. Hemen işe koyuldum. 22...

Pembe keçeden cüzdan yapımı

| | 0 Yorum

Herkese iyi bir hafta diliyorum, yapım aşamalı çalışmalarıma yeniden başladım ^_^ Bakalım şanslı 10marifetli kim olacak? Sizinle minik bir bozuk para cüzdanı yapalım istedim. Keçeden cüzdan kalıbını paylaştım, siz ebatını...

Kişiye özel tasarım keçe cüzdan

| | 0 Yorum

Sipariş üzerine ürettiğim bu keçe cüzdan, hem özel tasarım hem de çok kullanışlı olmasıyla en sevdiğim ürünlerimden biri oldu, özel ve güzel bir kadının isteğiyle üretilmesi de ayrı bir zevk...

Keçeden minik cüzdan dikimi

| | 0 Yorum

Şu an kullandığım cüzdan bu. Size anlatmamışım yapılışını. Bu yüzden şimdi anlatıyorum. İlk keçeye başladığım sıralar yapmıştım. Ama güzel olmuştu. Bu resmi gördüm ve hemen kafamda kurgulayıp bir cüzdan elde...

Keçeden ayıcık cüzdan yapımı

| | 0 Yorum

Keçeden şirin bir ayıcık cüzdan yaptım. Yapım aşamaları şöyle. Öncelikle kahverengi keçeden 16x20cm ölçülerinde parça kestim. Ağzı ve burnu içinse pembe keçeden 7x4cm ölçülerinde parça kesip dikdörtgen parçanın yarı kısmına ortalayıp...