Çarşamba, Ekim 26, 2016
Hot Dog polimer kil

Hot Dog polimer kil

11

polimer kil
Ben bu polimerden yemek yapma işlerine iyice sardım. Bir bu eksikti bunu da yaptım. Yemeklerden vazgeçip, dahasına çalışıyorum onlar da yakında geliyor. Sizce nasıl olmuş yakışmışlar mı :P Sayfamı ziyaret etmek isterseniz buradayım.

11 YORUMLAR

  1. :) Tarif bitmez sen atıştırmalıklar tatlılar bitince dünya mutfağına bir girersin çıkamazsın :) Fakat bunlar kadar eğlenceli olamayacaklardır elbette :)

  2. yapması inanılmaz zevkli zaten kendimi kaybediyorum bi bakıyorum saatler akmış gitmiş senayatilgan :)
    zulaltan benzetme süper oldu :) senfoni orkestrası hehe çok güzel :)

  3. Polimer kil ile ilgili acil bir sorum var.. Bu kilden satranç taşı yapabilir miyiz?? Ya da satranç taşı için başka bir öneriniz olabilir mi?? Bu arada elinize sağlık çok güzel görünüyor.. :)

  4. sevgili arzu.metu öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Kilden satranç taşı tabii ki yapabilirsiniz ancak büyük boylarda taşlar düşünüyorsanız epeyce masraflı olabilir. Bunun için seramik kil hamuru bilmiyorum ama daha karlı olabilir sanki diye düşünüyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir :)

  5. Çok teşekkür ederim.. Fimo ile yaptım bugün taşları.. şekil verebilecek çok fazla aletim yoktu elimden geldiğince bişeyler yaptım ama sizinkiler gibi güzel olmadı.. zamanla geliştiririm umarım :)