İnşaat temalı keçe kapı süsü

-

keçe kapı süsü
Merhaba… Bu sefer inşaat temalı bir keçe kapı süsü hazırladım. Anne babası inşaat mühendisi olan müşterim bebekleri için inşaat temalı bir bebek kapı süsü dikmemi istedi. Tüm inşaat temalı arabalar keçeden el dikişlidir. Keçe erkek fügürde inşaat temalı ithal düğme seti kullanıldı. Matkap, kurşun kalem, kep şapkası, testere, ingiliz anahtarı gibi :) İletişim için el emeği facebook albümlerime göz atabilir, blogumu gezebilir, pasaj dükkanıma (şu an site bakımda) bakabilirsiniz. 100% sevgiyle yaptım.

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

2 yorum gelmiş

  1. aylar

    Dikkat: sipariş vermeden önce lütfen müşterim sırasına yazılınız. (ürün teslimat tarihinden en az 1 ay önceden). Bu şekilde ürünün fiyatı 75 TL.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com