Salı, Ekim 25, 2016

ışıl ışıl

13

Kış geride kaldı ama serin yaz gecelerinde çok ihtiyacımız olacak şallara.Komşum kermese yapmıştı.Motif aparatı ile simli ip kullanarak yaptı.Belki yapmak isteyenlere model olur diye düşündüm.Beğenilerinize sunuyorum:)Birde yakından görüşü…

13 YORUMLAR

  1. küçük plastikten bir alet.şimdi tuhafiyelerde var.ipi sarıp düğüm atıyorlar.şekil şekil motifler çıkıyor.bsk resmini buldum.

    ben yapmadım hiç amayapanları gördüm.hızlı oluyor elin alışınca.hemde çok güzel işler yapıyorlar.

  2. bilen birinden bakarakmı yaptınız mavisofra?belki atladığınız bir püf noktası olabilir.marifetli olduğunuza eminim.10 marifette olduğunuzdan belli:))

  3. çok güzel olmuş komşunuzun ellerine sağlık…benim de motif aparatım var ama nasıl yapılacağını anlatan kağıdıyla aparata arada sırada bakıp bakıp anlamayıp kaldırıyorum yerine:((( işin komiği becerebiliyormuşum gibi bir de kare olan aparattan da aldım, ikisine de bakıyorum şimdi :))))

  4. acemi hobici merhaba koltuklarınızı kapladıgınızdan beri sizi izliyorum:)sorun o kagıtta bence dogru düzgün yazmamışlar:)teşşekkür ederim dolunay karışık şeyler beni sıkıyo galiba kafa yormadım yani ama annem çözdü olayı şal yapcak kısmetse :)

  5. bana da bir süredir biri beni izliyormuş gibi geliyordu da paranoyak oldum sanmıştım demek o senmişsin mavisofram:))))) sorun kağıtta di mi, benim algılamamda sorun yok di mi:)))) annenin kağıdında farklı yazıyor di mi:))))

  6. acemi hobici çok hoşsun.bencede sorun kağıtta yada sen biraz uğraşsan yaparsın.neleri yapmadın.nette yokmu tarif veren yerler.yada bir bilene sorsak.mavi sofra ve acemi bekliyorum motifli işlerinizi.size güveniyorum:))