Ayaklı kadehlerdeki bu süslere bayıldım ben Yapılışı çok basit, ama pratik olması için bir yanının açık olması gerek diye düşünüyorum, açık yerine bir kolye-bilezik klipsi takmalı ki çıkartma olanağı olsun. Bunda yok gibi geldi de bana…
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/banuca/e782d79f6cf79c315a93a6ec54ccef83-image-300x336.jpg)
Bir de böyle simlisi var, özel davetlerde hazırlanacak sofraları şıklaştıracak
![](https://cdn.10marifet.org/imaj/banuca/064720cfce6c321f9e73e3fc62389440-image-257x350.jpg)
Hatta bunlara takım peçete halkaları da yapılırsa ne hoş olur :))
simlisi çok güzelmiş ama haklısın bi yerde açıklığı olmalı