Keçe gemili kapı süsü

-

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri
Bir ailenin 5 yıllık hasreti bitiyor ve tatlı bir aile özlenen beklenen bebekleri Defne Lina’yı kucaklarına alacaklar pek yakında, bu kapı süsünü gemici olan baba ve öğretmen anne için Gizem Hanım hediye edecek.

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri-2
Keçe yelkenli gemi dolgulu olarak dikildi. Defne Lina bebek ise minik ve tatlı bir keçe deniz kızı şeklinde tasarlandı. Yanında babası ve annesi.
Yükseklik 82, eni 58 cm.

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri-5

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri-7

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri-8

keceden-gemili-kapi-susu-modelleri-9

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın