Keçe Prenses Kelebekli Kapı Süsü

-

Kelebek kanatlı prenses kapı süsü istek üzerine pudra tonlarda hazırladım. Keçe bebek kapı süsünün kanadı yapay çiçek detaylarla süslendi. Kanat kenarları incili süslemeli ve parlak kristal taşlar tamamlıyor.

Kanadının ortasında yer alan prenses bebeğinin şekli, saç modeli veya rengi değişebiliyor tabii. Bu prensesin boyu 42 cm ve elbisesi için pudra saten kumaş ile pudra hayal tül kullanıldı. Prensesin asası için taşlı yıldız kullandım.

İsim tabelası üzerinde bebeğinizin ismi yer almaktadır. İstek üzerinde keçe harf yerine pleksi ayna harf kullanıldı. İstenirse keçe harfler veya taşlı harfler uygulanabilir. Bu modelde isimli keçe tabela yapay pastel tonda çiçeklerle tamamlandı.

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...