12 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  KUTLARIM EDA….Bİ GELDİN, PİR GELDİN:)HELAL SANA, BU NE HIZ?BECERİKLİ KUZU…YAKA İĞNELERİ ÇOK GÜZEL AMMA BENİM AKLIM HALA KEÇE KOLYE VE KÜPEDE:)

 2. Avatar photo

  yaparım kesin..hatta diyomki sesiber bi tükkan verdiydi geçen ..onu buraya da yazsın sipariş etmeyen eşşektir..(çok ciddi smiley)

 3. Avatar photo

  Eda sen de hoşgeldin. :)12cim nereye yazdığımı bilmiyorum şimdi acelem de var; polardan yap daha ucuza gelir, hem elin alışır, sonra keçeye geçersin.

 4. Avatar photo

  benim elim herşeye alışıktır..elimin değdiği obje sihirli bir hal alır..:) tmm ararım ben o linki..iki tıklıyım adrese gelsin keçe yav yetti artık..

 5. Avatar photo

  Şimdi vernikledim, uyuyorlar ablası, uyanıp ciclerini giydirince gösterticem size :))Sayende çok yoğunum Shanecim (göz kırpan smiley), ilk fırsatta soluğu burada alıyorum. :))

 6. Avatar photo

  Çoluklaçocuk: Canlarım siz gelin sırf keçeci değil nereler var sizi götüreceğim.Sefacım:Söz uluşunca sana da yapımı ile yapıp hediye edicem birtanem.Sesibercim: sağol şekerimBu arada arkadaşlar Eminönü Boncuk Handa kesilmiş yada düz zemin halinde keçeler çok ucuz aklınızda olsun. Birda biri bana gittigidiyorda keçe satan birinin linkini vermişti işte burada umarım 10marifete yazdım diye sorun olmaz. Ben daha almadım buradan isterseniz siz alırsınız dostlar.sevgilerkeçe satan yerhttp://urun.gittigidiyor.com/18-PARCA-RENK-RENK-HOBI-KECESI-ASGARISIZ-1-YTL_W0QQidZZ7107423

 7. Avatar photo

  Sefacım:Söz uluşunca sana da yapımı ile yapıp hediye edicem birtanem

  eda, düşünmen bile yeter, almış kadar mutlu oldum. çok sağol. hayırdır, bayram tatiline erken çıkıyorsun:) hadi iyisin…

Bir yanıt yazın

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...