12 yorum gelmiş

 1. sefa97

  KUTLARIM EDA….Bİ GELDİN, PİR GELDİN:)HELAL SANA, BU NE HIZ?BECERİKLİ KUZU…YAKA İĞNELERİ ÇOK GÜZEL AMMA BENİM AKLIM HALA KEÇE KOLYE VE KÜPEDE:)

 2. saatoniki

  yaparım kesin..hatta diyomki sesiber bi tükkan verdiydi geçen ..onu buraya da yazsın sipariş etmeyen eşşektir..(çok ciddi smiley)

 3. sesiber

  Eda sen de hoşgeldin. :)12cim nereye yazdığımı bilmiyorum şimdi acelem de var; polardan yap daha ucuza gelir, hem elin alışır, sonra keçeye geçersin.

 4. saatoniki

  benim elim herşeye alışıktır..elimin değdiği obje sihirli bir hal alır..:) tmm ararım ben o linki..iki tıklıyım adrese gelsin keçe yav yetti artık..

 5. sesiber

  Şimdi vernikledim, uyuyorlar ablası, uyanıp ciclerini giydirince gösterticem size :))Sayende çok yoğunum Shanecim (göz kırpan smiley), ilk fırsatta soluğu burada alıyorum. :))

 6. anonim-106441

  Çoluklaçocuk: Canlarım siz gelin sırf keçeci değil nereler var sizi götüreceğim.Sefacım:Söz uluşunca sana da yapımı ile yapıp hediye edicem birtanem.Sesibercim: sağol şekerimBu arada arkadaşlar Eminönü Boncuk Handa kesilmiş yada düz zemin halinde keçeler çok ucuz aklınızda olsun. Birda biri bana gittigidiyorda keçe satan birinin linkini vermişti işte burada umarım 10marifete yazdım diye sorun olmaz. Ben daha almadım buradan isterseniz siz alırsınız dostlar.sevgilerkeçe satan yerhttp://urun.gittigidiyor.com/18-PARCA-RENK-RENK-HOBI-KECESI-ASGARISIZ-1-YTL_W0QQidZZ7107423

 7. sefa97

  Sefacım:Söz uluşunca sana da yapımı ile yapıp hediye edicem birtanem

  eda, düşünmen bile yeter, almış kadar mutlu oldum. çok sağol. hayırdır, bayram tatiline erken çıkıyorsun:) hadi iyisin…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin