Cumartesi, Ekim 22, 2016

PAMUKLUK

18

Merhaba. Aranıza yeni katılmanın heyecanıyla yazıyorum, umarım başarılı olurum. Sizlere ilk olarak pamukluk olarak uygulamış olduğum örgü çalışmamı sunmak istedim, umarım beğenirsiniz.

18 YORUMLAR

  1. efendim kolonya bitmişti ben bakkala gittim de karşılamada bulunamadım..hoşgeldiniz..üstteki cümle ahalinin yorumlarına parafımı atıyor ve evet nedir bu pamukluk? diye soruyorum..selamlar sevgiler..:)

  2. işte gerçek bir insan gerçek bir iyilik abidesi insan!..o ki saatonikidir yalçın kayalıklardan süzülen , o ki bir acaip insandır heryere yetişen..:) slogan: hizmette gerçekten sınır yoktur!.

    dilaramla diyor ki;merhaba teşekkür ederim evet pamukluk içine pamuk doldurabilceginiz bir kılıf olarak kullanmak amacıyla uyguladım ve banyomuzuda süslemek hoş olmazmı bence çok şık iyi akşamlar çalışmalarınızda başarılar diliyorum2 saat önce

    orcinal yorum

  3. :))) gulmekten yerlerde surunen bir smiley bulamadigim icin kendimi ifade edemiyorum burada:) buna benzer bir pamukluk benim banyomda da mevcut :) yillarca bunu sorguladim pamukluga ne ihtiyac var? helede bu pamuklarin banyoda ne isi var? ama evime gelen misafirlerin banyo onunde benden pamuk istemesi hele yasli teyzelerimin orada adeta kivranmasi beni boyle bir icadi arastirmaya yoneltti ve ogrendim bizim pamugun daha ne marifetleri varmis:) merak edenler arastirsinlar:)helede evinize misafir gelen yasli teyzeleriniz varsa mutlaka boyle bir pamukluk edinmelisiniz;)