Kolye-Küpe Takımlarım

-

takı çalışmaları
Evde canım sıkıldığında, yeni bir kıyafete bir takı uydurma gerekliliği doğduğunda, çarşı pazarda istediğim gibi bir takı bulamadığımda ya da bir ara aldığım ve ne yapacağımı bilemediğim incik boncuklarımı ne yapsam diye düşünürken çıkan takılarımdan bazıları bunlar. Umarım beğenirsiniz..

takı çalışmaları
Bu takı setim aslında ceketime işlemek için aldığım minik metalleri işlemekten vazgeçmemle bu hale geldi.

takı çalışmaları
Bu setimin kolyesini bu sitede görüp beğenmiş ve yapmıştım sonra da yanına diğer tamamlayıcı elemanlarını yapmaya karar verdim…

takı çalışmaları
Bu setimi de bir ara aldığım ve ne yapacağımı bilemediğim boncuklarımla yaptım…

takı çalışmaları
Bu da eski bir bileziğin taşlı kısımlarının geri dönüşümünden oluştu :)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    bu takıları ben niye görmemişim çok güzel olmuş :) sarı saç örgüsü gibi duran metal tel mi çok güzel ya :D her biri ayrı güzel :) eşin şanslı fazla masraf yaptırmıyorsun her şeyi kendin yapıyon daha ne olsun :) arada senin yaptıklarını bir kolaçan edeyim unutuyorum :) osmanlı çini deseni gibi olan mavi de ayrı güzel :)

  2. senayatilgan

    Teşekkür ederim zulaltan :) Hakiaten her beğendiğim şeyi önce kendim yapabilir miyim bakarım canım sıkılır yaparım da eşime de masrf çıkarıyorum af yok :D

  3. yagmuryurek

    bende görmemişim :( neden ??? ben en sondakilere bayıldım :) serpilin elbiseni isticeği de yok -sanırım hala bilgisayarı olmadı :( – bana bu sondaki takıları da verirsin artık elbiseyle birlikte :) :) :)

Bir Cevap Yazın