Pazartesi, Mayıs 22, 2017

MAKROME ÇANTA

5
cocuklacocuk
cocuklacocuk

Alışverişte çevreye zararlı poşetleri bırakalım mı arkadaşlar. En azından ufak alışverişlerimizde fotograftaki gibi makrome çanta kullanmaya ne dersiniz?Yapılışı buradaKondor’cum özellikle senin fikrini merak ediyoruz,anlatımın yeterliliği ile ilgili. Senin uyarın sonucunda bu konuda daha bir hassas bakıyoruz.

5 YORUMLAR

  1. olmuş kızlar vallahi şahane olmuş anlaşılır ayrıntılı …ama nacizane uyarımı ukalalık algılamayıp birde seninde fikrini merak ediyoruz diye olaya girmeniz çok ince ve samimi geldi bana teşekkürler ….ay yazarken yalnış bişey yazacağım diye tırsıyorum insanın yorumları düz yazıdan duygulanımı olmadan bazen algılaması mümkün olmuyor konular ciddileşice hele ..neyse bu arada file fikride hoş bence aynı eskiden olduğu gibi…

  2. Nostaljik olmuş.Hep karikatürler hatırlarım, elinde filesi, sıkıca beli sarıp sıkmış kemeriyle, orta direğin tepesinde tüneyen bir memur:))

  3. makrame iidir madem fransadan ithal etmişiz …birazcık özgünleşmiş olur bare..o kolanın üstündeki pakette ne var acaba..hani baklava filan ise ……

  4. demek makromeymiş dogrusu. ben aslında makrome diye biliyordum fakat bir kaç yerde makrame diye görünce değiştirmiştim. tdk onaylı makrome yi kullanalım, türkçeyi seviyoruz.