Perşembe, Ekim 27, 2016

Mandala Nedir

12

MAndala nedir bilen var mı? Konu ile ilgili buraya ve mandala tekniği ile yaptığımız tişört transferleri içinse buraya bakınız

www.cocuklacocuk.com
www.cocuklacocuk.com

12 YORUMLAR

  1. Mandala terimini ilk defa duyuyorum. Bu bilgi için teşekkürler… Bugün tam da, acaba kumaşa baskı yapamaz mıyım. Ahşaptaki transfer tekniği gibi bir teknik var mıdır acaba diye soruyordum. Benzeri bir şeyle karşılaşınca şaşırdım. “Aramadan buldum” oldu bu.:)

  2. Bu şekillere benzeyen şekiller çıkarılabilen tellerden yapılmış üç boyutlusu vardı ben de, bir yerlere koyduydum ama nereye ,bulursam foto eklerim buraya.Yıllaaar öncealmıştım satan amcaya bu ne diye sorduğumuzda mandala demişti her şeklin bir anlamı var diye eklemişti ama kağıdını filan kaybettim.Demek bunun adı da mandalaymış öğrenmiş olduk teşekkürler.

  3. GGüven,çok sevindik bir şekilde faydalı olabildiysekteşekkürlerpeerfelix, ben bile yapıyorum:))nrhnmrl: çok merak ettim mutlaka bul ve foto ekleturkuazft : biz teşekkür ederiz:)

  4. arkadaşlar ben elimdeki mandalanın videosunu çektim fotoğraftan daha iyi olur diye ama eşimin telefonu ile çekip maille attığı videoyu bilgisayara indirdiğim halde açılmıyor nasıl oluru araştıracağım çocuklardan fırsat bulunca onu çözer çözmez elimdeki mandalanın videosunu yükleyeceğim unuttum zannetmeyin sünnetten sonra daha yeni kendime geliyorum :)