mickey fare olmak isteyenler el kaldırsın

-
mickey bere
mickey bere

Şu şirinliğe bakar mısınız ? miki fare olmak isteyenler el kaldırsın , bakarak örneğini çıkarmak mümkünzaten. kırmızı kurdelasını sonradan örüp aplike tarzı tutturuyoruz. hem üç boyutlu daha hoş hareketli oluyor. bazı çocuklara şapka giydirmek için annelerin ne ecel terleri döktüklerini bilirim. oğlum hasta olursun , kızım grip olursun ama dinlemezler. şimdi bu mickey mouse şapkasını başlarından çıkarmak istemeyecekler diye düşünüyorum.pasaj.comda eftelya22 nickli arkadaşımız örüp satışını yapıyor. toptanda veriyor. bilginiz olsun. ( öremeyenlereee ) Örgü bilenlerrrrrr , hadi bakalım kışta yaklaşıyor şişler , ipler ellereeee . . .

6 yorum gelmiş

  1. polyanna 69

    bir de Minnie Fare yapmalısın.o da çok güzel olur.ben düşünüyorum.hem o kız ya ,daha süslü püslü olur.MICKEY ve MINNIE… ay biz iyice çocuklaşıyoruz bu aralar.belki de hala büyümedik;)

  2. hellokitty28

    bir oğlunuz bir kızınız oldugunu düşünsenize yaşları birbirine yakın , ikisinede giydirmişsiniz … ne şirin bi görüntü olurdu yaa; )

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

İpten dekoratif top yapımı

| | 4 Yorum

Birkaç kez deneyip pes ettiğim bu topları, en nihayetinde yapmayı başardım. İnternetteki çeşitli sitelerden yapım aşamalarını da defalarca inceledim. Videolar seyrettim ve en sonunda artık yapabilirim dedim. Resim aşamalarını dikkatlice...