Pazartesi, Ekim 24, 2016
Puf (Lastikten::))

Puf (Lastikten::))

21

Becerikli ve yaratıcı arkadaşımın,sakallı iple örerek araba lastiğini kapladığı şirin pufu bu::))İlk aklına geldiğinde koşa koşa lastikleri almaya gittiğimizi hiç unutmuyorum,ne gündü ama…Şimdi odasının renklerine uygun bu puf,evine renk kattı.Gören duyan inanmıyor::))kimin aklına gelir dimi ama…

21 YORUMLAR

  1. bursada komşumunuz evinde vardı bunlardan yıllaaaaarrr önce… kumaş kılıfları vardı alt ve üst kısımları lastikli.. çiçekli böcekli.. :))şimdi örgüden olmuş.. örgü bu kadar modayken neden olmasın.. renkleride hoş.. şeker gibi olmuş..arkadaşının eline sağlık..

  2. Arkadaşımın adına hepinize çok çok teşekkürler,okuyunca o da çok mutlu olacaktır:)adadenizi arkadaşım yaklaşık 6 yıldır kullanıyor,hiç birşey olmadı kirlenince de alt tarafını lastikle büzdüğü için çıkarıp yıkıyor sadece.

  3. Çok şeker olmuş.Yandaki parça tutup sürükleyebilmek için düşünülmüş sanırım.Orta kısmını yastık benzeri bir şeyle doldurmuş mu?

  4. güzel fikir bahçede çiçek ekmiştim, bahçeye sehpa yapmıştım. Ama puf yapılabileceğini hiç düşünmedim. Kutlarım arkadaşınızı çok güzel olmuş.

  5. tuffe,daliya,golgeliyol çok teşekkür ederim yorumlarınız için.tuffe,aslına bakarsan içini doldurmak için epey uğraşmıştı arkadaşım, dediğin gibi kullanılmayan yastık,elyaf vb.şeylerle doldurdu birde içine kılıf ta koymuş kirlenmesin diye.

  6. iyi fikir ama ağır olmuyomu lastik:) birde koltuktan çok aşşağıda kalması lazım 2 lastikmi koysak:))güle güle kullansın sahibi, yaratıcılık güzel meziyet,tebrik ederim…

  7. Özge,Noblesse,çok teşekkür ederim:)…Özgecim bu pufta da 2 tane lastik var bir tanesi dediğin gibi çok basık olurdu ve tahmin ettiğiniz gibi de çok ağır ama kenarındaki parça bu işlemi kolaylaştırıyor.

  8. ben çocukken,bizim evde de vardı.Annem yeşil,keçe gibi bir kumaşla kaplamıştı.ama bu sakallı ip çalışması muhteşem ötesi olmuş.kocaman alkışlıyorum…

  9. kriizantem teşekkür ederim canım.yenihayat54,orta boşluğu daha öncede belirttiğim gibi,elyaf,kullanılmayan yastıklarla doldurulmuş,onun için risk yok yani::))Figen abla çok teşekkür ederim,arkadaşım adına,ama dediğiniz gibi keçe gibi kumaşlarla da çok hoş olmuştur eminim.