Minnie mouse işlemeli ayna kapağı

-


Minnie mouse işlemeli ayna kapağı. Merhabalar, bugün bu sevimli mi sevimli tatliş mi tatliş etamin işlemeli ayna kapağı ile karşınızdayım. Etamin kolye sevdam etamin ayna sevdası olarak sürüp gidicek sanırım :) Bu işlemeleri yaparken ayrı bir keyif alıyorum, ilk ilmekten son ilmeğe kadar… Hele ortaya çıkan desen “işte tam da istediğim gibi” dedirtiyorsa olmuştur bu iş :) Umarım sizler de benim kadar sevmişsinizdir. Bir sonraki yazımda Mickey ve Minnie Mouse’un daha değişik versiyonları ile karşınızda olacağım. Bu arada her fotoğrafta bana eşlik eden şu canım çiçeğim ve Mickey Mouse yazı tahtama da ayrıca teşekkür ederim, gariplerim mecburiyetten her fotoğrafa eşlik ediyorlar. Ne yapalım canım yenilerini alana kadar azıcık idare etsinler ;)
Çok uzattım sanırım daha fazla başınızı ağrıtmadan gideyim, üşenmeyip sonuna kadar okuyanlara teşekkür ederim :) Sevgiyle kalın…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Merhabalar ben handan namı-değer hpany birbirinden eğlenceli etamin kolyeler ve ayna kapağı yapıyorum sizlerde kendimce oluşturduğum küçük dünyama katılmaya ne dersiniz. Eğer işleme tamda benim işim zaten takıyı da çokkkk seviyorum diyorsanız gelin tanış olalım  :)

Bir Cevap Yazın