Perşembe, Ekim 20, 2016
Minyatur Ivir Zivirlar..

Minyatur Ivir Zivirlar..

6
hashasli corekler ve sepetleri..
hashasli corekler ve sepetleri..

efenim, minyatur corekler, pasta borek ve sepetler icin bloguma davet ediyorum..

6 YORUMLAR

  1. Çok gerçekçiler.Bir minyatür sever olarak nasıl yaptığınızı merak ediyorum ama sormaya da çekindim aslında:)Hele o sepetleri nasıl ördünüz bazılarını anlayamadım..

  2. :)) cekinecek ne var, ask olsun.fimoyla yaptim hamurislerini, hashas niyetine de gecenlerde ebay’den almis oldugum microbeads denen, 0.3mm boyutunda deliksiZ siyah boncuk kullandim..sepet konusuna gelince.. aslinda ben istiyordum blogumda anlatayim nasil ordugumu ama dunyanin en uyduruk tig aciklamasi olacak diye vaZgectim sonradan. Zira tig yapmayi internette tutoriallara baka baka ogrendim. bir de ingiliZler ve amerikalilar farkli terimler kullaniyorlar bir tig isi soZlgugu bulup orda aciklamalarina baka baka yapiyodum hep. bunlar da o sekilde bir ogrenmenin ardindan fena halde deneysel olarak gelisen seyler yani.. turkce terimleri hic bilmiyorum malesef, bi Zincir var bildigim..ama tig ile gercek boyutlarda bir sepet ormekten cok farki olmasa gerek diye dusunuyorum. sadece daha ince ip (ben nakis ipi ve biraZ saha sert-kalinca, kenevir tarZi (ay cok fena uyduruyorum ama) bir ip kullandim) ve ince bir tigla yapilabilir..

  3. Anlatımın için çok teşekkür ederim.Gece gece yormak istememiştim,bide işlerin çok profösyonel olunca çok farklı yapılıyor herhalde yapamayacağım işlerdir diyordum ama zor değilmiş.Çok sağol.Bende heveslendim şimdi minik sepetler yapmak istiyorum:))