Perşembe, Ekim 27, 2016
Motifmatik Şalların Envanteri

Motifmatik Şalların Envanteri

19
Motifmatik Şalların Dördüncüsü
Motifmatik Şalların Dördüncüsü

Üçüncüsünü yayınlamadım biliyorum. Ama 3. şalı Ayşe Hanım’ın şalıyla aynı renkten Kuzenim Nurhan’a ördüm. Bu 4. ve pembeli şalı ise görümcem Arzu’ya örerek Erzincan’a gönderdim. Şimdi düşünürsek1 numara önce Muğla’ydı ama taşındı Ankara,2 numara Tokat,3 numara İstanbul,4 numara Erzincan,5 numara yine Tokat (resmi yok elimde),6 numara yine Ankara,7 numara Hollanda,8 numara yine Ankara,9 numara Van (benim) olmak üzere dört bir yana dağıtmışım.

19 YORUMLAR

  1. Evet öreceklerime genelde ilki dışında tercihlerini sordum, hatta renk katalogunu çantamda taşıyordum. mavi en çok isteneni.sevgili glin, renk tercihin nedir, ipi burada henüz bulamadım ama ilk fırsatta değerlendiririm:)

  2. MERHABA ;ÖNCELİKLE ELLERİNİZE SAĞLIK..ÇOK GÜZEL OLMUŞ…EN GENİŞ YERDEKİ YARIM MOTİFLERİ NASIL YAPTINIZ ? TARİF EDEBİLİR MİSİNİZ ?

  3. sevgili aydınlıyım malesef bundan önce sana cevap yolladığım cevaplar 504 hatasına çarptı. Tekrar yazıyorumhttp://baharinelleri.blogspot.com/2010/01/yogun-istek-uzerine-yarm-motif-yapm.htmlBahar arkadaşımız çok güzel yarım motif anlattı son yazısında. Ben tek bir farkla yapıyorum. İlk tam bir kez sardığını iki kez yapıyorum ona 7 bacak fazla geliyormuş. Ben 8 bacakla birleştiriyorum. Sevgiler, kolay gelsin

  4. sevgili birdost71 son iki gündür yorumlarına rastlıyorum, blogumda ve burada. Hepsi için teşekkür ederim, sevgiler.