Cumartesi, Ekim 22, 2016
Örgü modeli çıkarma aparatı

Örgü modeli çıkarma aparatı

8

örgü modeli çıkarma aparatı

Örmek istediğiniz imajı knitpro 2.0‘a yüklüyorsunuz, o da size minik karelere bölünmüş halde ilmeklere dökülecek halini veriyor. Mucize gibi! Yalnız siyah – beyaz desenler denenirse boş şablon çıkıyor, illa renkli istiyor. Gene de harika. Örgü modeli ve şablon çıkarma meselesi kolaylaştı diyebiliriz resmen.

8 YORUMLAR

  1. örgüye ilgi duyanlar için harika olsa gerek..birisi denese de sonucu alsak, nooldu ne bitti, işe yarıyo mu diye..ben resim yükleyip baktım ama sonra “eee noolcak şimdi ” dedim kaldım..

  2. bana da aynı şey olmuştu. annemi dürtmeye niyetlenmiştim aslında bu konuda, iyi oldu hatırlattığınız sevgili saatoniki.

  3. shane bu muhteşem bir programmmm…işte herkes ilgi alanına göre düşünüyor..ben okur okumaz dokuma tezgahında süper bileklikler,kemerler yapmayı düşündüm yaşasınnn…dilediğim şekli yapabilirim artık desene!!..ne diyim süpermiş buu…teşekkürlerrrr:))

  4. nokturn kardeş konuyu shane yollamış ama tarihin tozlu raflarından ortaya çıkaran da saatoniki ar-ge GmbH tır…lafı fazla dolandırmıyayım , alırım yüzdemi ona göre..:)

  5. :=))tamam tamammm…sevgili saat12 ar-ge GmbH…size de bu faydalı araştırmanız için çok teşekkür ederim..

  6. süper bişey buuuuututtuğum takımın amblemini kaneviçe niyetine bir yere işlemek istiyordum ama yapamıyordum .çok güzel bir siteymiş bu.paylaşım için teşekkürler