Perşembe, Ekim 27, 2016
Papatya gibisin beyaz ve ince…

Papatya gibisin beyaz ve ince…

35

bu papatyalara bayıldımdaha fazlası burada

35 YORUMLAR

 1. Ben de bayıldım, fiammanın dediği gibi birarada çok güzel duruyorlar, annem çok sever papatyaları, onun odasına duvar süsü yapsam bunlardan ne güzel durur değil mi:))

 2. evet banucugum guzel durur bende polar bir kumaş alıp yastık yapıp üzerine mi yapsam diye düşündüm ama daha malum kılıfları yeni yeniledim:) tek de olmaz simdi…

 3. evet aslınd ane kadar basitler ama topluca muhteşem görünüyorlar.insanın içi açılıyor.hatta koy ağzı genişçe bi kaseye,koy salonuna,o derece yani :)

 4. ben sömestri tatilinden dönünceye kadar herkes papatyaları yapsın tek tek bakıcam :))))beğenmenize sevindim arkadaşlar, kucak dolusu sevgiler herkese…

 5. kriizantem diyor ki;tamam örtmenim, gönül yollarsa hemen başlıycam örtmenim. Eğer tığım gelmezse gönüldenleye sıfır verin örtmenim:))

  Allah allah yaaa…tığı niye ben yolluyorum?yoksa örülen çiçekler banamı gönderilecek? eğer öyleyse ipleriyle beraber yola çıkıyorlar yarın olurmu?Hı öyle diilse niye ben sıfır alıyomuşum? şürda güzel güzel yorumumu yapıp çıkmışım yaniii…sorulara cevapppppp….

 6. yazıyı tutan arkadaşlarda sorumlular hadi bakıyım burası ağaç gölgesi değil :))) çalışınnn 15 gününüz varr !!!(hayli geçgin sert örtmen smiley)

 7. Banane banane ÖRTMENİMMM gönül arkadaşım göndermem diyo tığı, Yoksa sıfır sen alıcan ohhhhhhhhhhhhh canıma değsin, örtmenim öyle diyo bikerem.

 8. Bence bu tembel öğrencinin bişi yapmaya niyeti yok:)))Neyse çiçekeri oturup kendim öreyim bariii…kriiden hayır yok anlaşılan.yan çizip duruyoooo

 9. waauww diyorum size , hatta şöyle de diyorum..bunlar ne ki etsy dekileri bir görseniz muhteşemler, ellerinize sağlık yüreğinize ferahlık efem..