Cumartesi, Ekim 22, 2016

parfüm şişesinden kolye

70

parfüm şişelerinden kolye yapılmışkaynak

70 YORUMLAR

 1. harika çok beğendim,şu küçük numune şişelerinden olacaktı bende yapabilirim teşekkürederim canımıniçi:)))))))

 2. az mı ilginç bellindacım çok mu ilginç,en çok neresi ilginç açıklayabilrmisin.(halt karıştırmaya geldim buraya,karıştırıyım gidicem)

 3. farfin diyor ki;az mı ilginç bellindacım çok mu ilginç,en çok neresi ilginç açıklayabilrmisin.(halt karıştırmaya geldim buraya,karıştırıyım gidicem)

  en az senin kadar ilginç farfincim:))))

 4. kıslar ne diyonuz ben anlamıyom :)bu şişe çok sevimli.acaba içine deniz kabuğu ve azıcık da su koysak olar mı? :)böyle şişecik de bulunmaz ki buralarda.evdeki parfüm şişeleri kafam kadar nerdeyse :(teşekkürler şirin paylaşıma güneşe doğrucum :)

 5. öyle laflıyorduk figen ablacım,bu şişeler numune,hani şu avon,oriflame benzeri markaların test amaçlı minik parfümleri oluyor ya onlardan,deniz kabuğu cin kadar olursa sığarda kum konulur ablacım:)

 6. deniz kabuğu,su ve az kum diyorum güneşe doğrucum…bu sayfada çok gürültü var..ben de seni duymakta zorlanıyorum..bişey mi dedin farfincik?gürültüden duyamıyom :)))haa,test parfimleri şişesi..valla iyi dedin..benim kız avonun satışlarını yapıyordu,hemen ona bi müraacaat ediyim..teşekkürler :)))ben hepinizi yirim :)))))

 7. farfini tanımıyorum henüz ama yorumlara binayen tanımayı isterim gerçekten, sizin adınıza bende endişeliyim inşallah bi problem yoktur gezmelere falan gitmiştir de gelecektir umarım

 8. şüphesiz sevecegim çok canayakın yorumları var, senle mavişimi sevdiğime göre sevdiğimin sevdiği sevdiğimdir:D ayy bugün pazar dimi geçen haftaki gibi karıştırmayayım kafaları dimi dünür:)

 9. yok ben muzur bakışlıyı kendime söledim o anki karışıklı yaratan yaramaz çocuk misali:) demek mavişin damadı bu güzel gözlü hay maşşallahh ALLAH hayırlı ömür versin. Adı neyy

 10. diğeri alperen sekiz ve dört alperende alyanın damadı kendisi dünür oldu bende verdim:)))))açıkçası nunuyu kaçıramazdım çok şugar :)))

 11. ahaha evet bencede nunuyu kaçırmaman iyi olmuş, kız valla ne şanslısın çok tatlı gelinlerin var meloşda nunuda çok şugar, neyse artık damadında şugar olar inşallah:P

 12. olur olur anasına çekerse çok şugar olur:))) alpiş esmer nunu esmer doğukan sarışın melüşde bak nasılda uygunlar birbirilerine :)))

 13. saf insan kopyalasana resmi ne gelip duruyon buraya.bende mavinin resmini kopyaladıydım açıp ordan bakıyom.kendime klasör yaptım.beğendiğim şeyleri resimleri dolduruyom ona.

 14. ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu pamuk şekerini ısırcam bi gün biliyorum:)))))))))))