7 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  aa evet ufudik abla, blogun da çok iyi bu arada. ben de blog oluşturdum, projelerim var ama bir türlü zaman bulup ta düzenleyemiyorum. Bu arada AYSAATLERİ çok hoş bir isim olmuş onun için de ayrıca tebrik ederim.

 2. Avatar photo

  Mavisofra, Figen Abla’dan maalesef hiç haberim yok. Giremediğinin farkındayım. Böyle birkaç arkadaş daha var… O kaybolur ve yeniden ortaya çıkardı ama bu kez uzadı sanırım… Ben de çok sık giremez oldum birkaç aydır. Okulum oldukça yoğunlaşmıştı. Bir de fotoğraf makinem bozuldu,yenisini edinemedim ve işlerimi paylaşamamk çok üzdü beni.Çok teşekkürler Feadina …Ancak geceleri nette çalışmaya zaman bulabildiğim içindi o ad. :)) Senin bloğunu görmek isterim….

 3. Avatar photo

  Bir de arkadaşlar, yorumlarla ilgili mail adresime bilgi maili geliyordu ve böylece iletişimimz güçlü biçimde devam edebiliyordu.Bu mailleri uzun zamandır alamıyorum ve iletişimsizlik de çok can sıkıcı oluyor. Siz alabiliyor musunuz acaba?

 4. Avatar photo

  neyse iyi olda ablacım:) ay saatlari gerçekten harika bir isim… ne yazık ki 2 ay oldu heralde mail gelmiyor ablacım sadece sana degil yani:)

 5. Avatar photo

  ah evet ben de mail uyarısını kapatmışım sandım, ama değilmiş. Benim bloğum daha bebek ufudik abla, pek zaman ayıramıyorum. siz nasıl yapıyorsunuz. yine de bakmak istersenayserilehayatadair. Önerileriniz ve eleştirileriniz benim için değerli olur.

Bir yanıt yazın

Keçe çerçeveli ayna yapımı

| | 0 Yorum

Uzun zamandır keçe ile bir şeyler yapmıyordum. Elimde kalan keçelerimi ayna çerçevesi olarak yapmayı düşündüm. Çantada ya da dekor olarak kullanmayı düşündüğüm aynalarımı keçe ile birleştirmek gerçekten işe yarar bir...

Sahanda yumurta şeklinde keçe nihale yapımı

| | 0 Yorum

Sahanda yumurtanın görüntüsünü çok sevimli bulurum. Bu nedenle keçeden sahanda yumurta şeklinde nihale yapmaya karar verdim. Şu sıralar elimdeki keçelerden kurtulmaya çalıştığım için keçelere gömülmüş durumdayım Malzemeler çok basit. Beyaz...

Keçeden çaydanlık kılıfı yapımı

| | 0 Yorum

Keçeden çaydanlık kılıfı yapımı paylaşacağım bugün sizlerle. Çaydanlık kılıfı kullanmak alışkanlık halini aldı. Bir ev dekorasyon mağazasından aldığım kılıfın kalıbını çıkarıp yeni bir çaydanlık kılıfı yaptım. İhtiyacımız olanlar: Kalın keçe...