Pazar, Nisan 30, 2017
pet şişelerden abajur

pet şişelerden abajur

6
pet şişenin abajura dönüşümü
pet şişenin abajura dönüşümü

Pet şişelerden abajur yapımı için oldukça fazla sayıda pet şişeye gereksinim var ancak karanlıkta evinize yıldızlar yağıyormuş gibi bir izlenimle insanı büyülüyor doğrusu. Denemeye değer… Öncelikle pet şişelerin alt kısımlarını keserek çıkarıyor ve keserek yıldız şekli veriyoruz. Delinmesi için ise iğneyi kızdırmanız yeterli. Daha sonra sprey boya ile boyuyor ve dizayn ediyoruz. Kullanması gerçekten çok keyifli bir abajura sahip oluyorsunuz. Görüntüler için buraya

6 YORUMLAR

  1. gerçekten büyük bir emek ve iyi bir geri dönüşüm olmuş.600 adet şişe toplayıp onu bu şekilde değerlendirmek sabır ister.sitenizide inceledim.yeni ama ilerde çok faydalanacağımız bir yer olacağa benziyor.ellerinize sağlık.

  2. Yorumlarınız için teşekkürler. Yine pet şişeden yapılabilecek farklı çalışmaları da paylaşacağım. Geri dönüşümü bir şekilde ifade etmek ve paylaşmak çok keyifli. Eğer düşündüğünüz noktaya varmak için çok malzeme gerekli de takılıyorsanız çevrenizdeki duyarlı kişilerden biriktirme aşamasında destek almak iyi oluyor. Yeni çalışmalarda görüşmek dileğiyle..