Pazar, Ekim 23, 2016

Salaş Yelek

17

Evet sevgili arkadaşlarım, az örüp çok yol katetmek istiyorsanız burdan buyrun.

17 YORUMLAR

  1. son birkaç yıldır hep yapayım dediğim ama süreki erteleyip sonunda unuttuğum yelekteşekkürler paylaşıp bana hatırlattığınız için

  2. Seni gördüğüme sevindim Bucanni.Sanırım bir süredir yoktun…. Yeleğini çok beğendim.Örneğinin açıklamasını okudum. Çok hoş …Hem dediğin gibi çok şık, hem de çok kolay. Çizgilerin boyuna olması daha bir güzel. Malum, senin gibi ince olmayanların sorunu bu.:)))…..Ellerine sağlık.Güle güle giy arkadaşım…..

  3. DenDenAk, ben asıl çok tombişim. Bir yıldır halim duman arkadaşım. :((( Kendim için bir çözüm olacağını düşündüm.:))))

  4. Ufudik 2010 benim rejim yılım. Şu anda uyguladığım bir sistemle tatlı ve açlık krizlerini çözdüm gibi. 1 ocaktan beri iki kilo bile verdim.

  5. yahu güzelim yelekten mevzu nerelere gelmiş yine:) sofraların ve kıyafetlerin vazgeçilmez konusu kilo :)asıl sizin benden haberiniz yok ondan bu kadar rahat konuşabiliyorsunuz benim şiddetle ihtiyacım var bu yeleğe:)neyse neyse canım çok şık duruyor yeleğin.çokta güzel anlatmışsın ama pek anlayamadım yapılışını.80 ilmek başladın ördün ama buradaki resimde ortadaki açıklık nereye gelecek?

  6. Ohh burada muhabbet sağlammış :)Feneciğim 80 ilmek başlıyorsun, sırt kısmını tamamlanınca orta kısımdan istediğin kadar ilmeği yaka için ayırıp iki yandan yeleğin ön yüzü için örmeye devam ediyosun. yani ortada ki o boşluk ense kısmı. İnşallah anlaşılır olmuştur. sevgiler…

  7. Fene’ciğim, sorma… Belli bir yaştan sonra kilo müthiş bir sorun. Ben cerrahi menapoz yaşadım 2 yıl önce ve çok hızla kilo alıyorum bu nedenle. Eskisi gibi değil metabolizmam. Bu da pek çok sağlık sorununu getiriyor beraberinde.DenDenAk, ne uyguladığını bana maille yazabilir misin? Çok sevinirim arkadaşım. Doktorumun (kadın-doğum) dediklerini yapıyorum ama işe yaramıyor maalesef. Bloğumun başında mail adresim var. Sana zahmet olmazsa….Bu arada Bucanni, yeleğe başladım bile. Çok istekliyim. Çok teşekkürler arkadaşım tekrar model için. :)))

  8. evet DenDenAk bana da bilgi verirsen çok sevinirim:) ufudik ciğim ama resimde ki sensen eğer gayet hoş duruyorsun :)

  9. DenDenAk, aldım mailni. Çok teşekkürler. Hemen çıktı yapıp astım mutfağa. Çok teşekkürler arkadaşım. Çok zahmet verdim.Fene’ciğim, o resim bir yıl önceydi yaklaşık. Şimdi biraz daha fazlayım. Çünkü çok hızlı kilo aldım. Övgün için teşekkürler yine de. :)))Bucanni, sömestr tatilindeyim ya, tam vaktidir öreyim dedim. Ama ilk günle malum temizlikle geçti. Yarın da il dışından konuklarımız geliyor. Yeleği bitirmem zaman alacak gibi.:(((

  10. HAH İŞTE BİRAZ BÖYLEYELEK ÖRNEKLERİ GÖRELİM SİTEDE ELİNESAĞLIK GÜZELOLMUŞ DENERİM YİNE YELEK ÖRNEKLERİ VARSA KOYARSAN SEVİNİRİM.