seramik tabak yapmak müthiş keyifli…

-

tecrübe mi kazandık ne?artık seramik tabaklarımız şahane oluyor…oy oy oy..yirim ben bunları yirim :))))önce:

sonra:

bir diğeri….önce:

sonra:

nasıl boyadığımdan da biraz bahsedeyim mi?önce,siyah ayakkabı boyasını sulandırdım…

sonra tüm tabağı siyah boyadım…

böyle karayken bile güzel yaa :)

ondan sonra da yaldız faslına geçtim…

bööyle ortalığı batıra batıra yaldızladım :)

hepinizi sevgiyle öpüyorum….

13 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Artık bana 10 marifetten yorumlar gelmiyor ve de yorum olduğu halde sıfır yorum yazıyor bu program bozuldumu ne oldu? Sizde de öylemi?Figencim ben 23 Nisanda Akçaya gelemiyeceğimi üzüntüyle bildiriyorum.Yani sizin oyunu da izleyemeyeceğim.Oysa hayallerim vardı sizi ve orda oturan bir kaç eski arkadaşı görecektim.Bir sağlık problemim var.Bu arada tabağı çok beyendim romantik bir tabak bu,elinize gönlünüze sağlık.

 2. Avatar photo

  nazesencim hepimizde aynı sorun var..bizim yorumlar maçhul görünüyor..varlar ama yok gibiler :)))Allahtan ki bizler birbirimizi arayıp bulabiliyoruz :))))hepinize kocaman teşekkürler can kızlarım benim :)))

 3. Avatar photo

  figen abla naaaaptıın sen yaaaaa????????şahane bişey olmuş buu!!!!hazırından ne farkı var,diycem ama emek farkı var,sabır farkı var.çok çok güzel olmuş gerçekten.ellerine sağlık.

 4. Avatar photo

  yaa kızlar,zor bişey zannetmeyin…yemin ediyorum kiçok basit…bakın şimdi çamuru düz bir plaka halinde açıyorsunuz…ondan sonra istediğiniz bir tabağın üzerine gevşekçe yayıyorsunuz..(iyice oturtmayın,gevşek bırakın.nasıl olsa süs tabağı olacak)işte bu kadar canlar…şimdi de çamurdan minik minik güller yapın..yapıştırın içine…veya çatalla,kalemle vs. desenler çizin…bitti…kurumaya bırakın…kuruduktan sonra fırına koyun…(işte tek kötü kısmı bu..fırını nerden bulucaz?:'(fırında piştikten sonrası kolay…ister normal yaldız,akrilik vs. ile boyayın…ister sır (seramik boyası)ile boyayıp ikinci kez fırınlayın…oooff offf…bi fırınımız olsa neler yapardık :(bizim de kurs bitti…ben de artıkseramik fırınını ancak rüyamda görücem :'( böööööööööö

Bir yanıt yazın

Avatar photo

iki çocuk ve bir köpek annesi.. tiyatro eğitmeni.. yaşlı..çok yaşlı....