Sonbahar’a gülümse

-

çerçeve süsleme
Sergiye gönderiler başladığından beri ne yaparım, ne yapsam satılır diye düşünüp duruyordum. Yarışma, konu belirlemiş oldu, ben de bir şeyler yapmak için çabaladım. İşte sonucu bu, yapımı için beklerim.

çerçeve süsleme

çerçeve süsleme

çerçeve süsleme

çerçeve süsleme
Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

40 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Allahım bu tasarımı ilk deva görüyorum kim yaptı acaba dersiniz ;) pek akıllı işi değil, olsa olsa deli bir kız yapmıştır :)

 2. Avatar photo

  @zulaltaaan, sabırsızlıkla beklediğin gün geldi çattı ve projemle tanıştıııın :)))))) neşe katan kız .) öptüm seni

  @ noyumberry, çok teşekkürler :)

  @ dilara1126 çok teşekkür ederiiim,beğenmene sevindiiiim :)

  @ Senaatcim, çok teşekkürler .) elimdeki renkler bunlardı böyle oldu .)

 3. Avatar photo

  Selcencim çok güzel olmuş çok beğendiğimi belirtmiştim bloğumda ama bunu nasıl gönderdin kıs sen kargoyla :) Kırarlaaaarrrrr mahvederlerrrrr ödüm palar benim kargoda ayna cam gibi şeylerden :) Ellerine sağlık canım :)

 4. Avatar photo

  :))) kargoya kalsaydı ben de bunu yapıp yollamayacaktım ama sevgili Serpi’im,arabayla gidecek olunca ben de onunla yollarım diye yaptım bu aynayı :))

 5. Avatar photo

  haklısın selcen :) kargoyla yollasan kırıldımı ödemezler, ama serpille yollayınca kırıldımı serpil korkudan tekrar yaptırır aynayı. sende az değilsin nasıl garantiye alıyon kendini :D şimdi serpil yavaş yavaş gider emanete bir şey olmasın diye :)

 6. Avatar photo

  selcen, gerçekten de ne kadar büyükmüş ayna, sergide farkettim. kendimi dev aynasında görmek istesem bu ayna pek münasip çap olarak :) kim alcek acaba :)

 7. Avatar photo

  :)))) aaaaaaa ben bunamaya mı basladım yaaaa…kızlar ben bu ayna ıcın yazdıklaımı nereye yazmısım kı acep:)))) burda nıye benım youmum yokkk:((( nıye :(( ayrıca aaaaa aynayı hem calıp evıme asmadım ki( zaten garantı olsun selcen ıstanbul yolunda verdı hemde cok sıkı paket yapmıştı)hemde sag salım göturdum cok şükür….ama bunun aynısında ıstıyorum ama kırmızı sıyah beyaz tonlarını:))))) sıparısı verdım ohhhh rahatladım:)))

 8. Avatar photo

  Filiiiiz var yaa kız senin naaarin minik bir aynaya ihtiyacın var, ne dev aynası falan
  serpilciiiim, istediğin ayna olsun beaa sen emek ettin o kadar yol taşıdın yapmam mıı sana aynaa ama biraz daha küçük olabilr bakalım aynalar gelecek babamdan :))

 9. Avatar photo

  benım aynayı cekrken bır resmım var cok komık dıye onu yayınlamadım:)))))dur onu göstereyım bır aa sana selcen hatırlat da:)))

 10. Avatar photo

  Tebrik ederim Sevgili Deliişibunlar, ellerine sağlık, yakından göremedim ne yazık ki ama emek ve dizaynı ile gerçekten güzel bir çalışma:)

 11. Avatar photo

  ayh çok teşekkür ederiiim, çok mutlu oldum ve gözyaşlarıma hakim olabildiğimde yazdıklarınızı okuyarak tek tek teşekkür etmek isteriiim :))
  ama filiziiiim beni ne kadar mutlu ettiiin haber vererek bi bilseeen

 12. Avatar photo

  @kilpi, çok teşekkür ederiim.Benim bile haberim yokken tebrik etmişsin :))
  @munures,çok teşekkür ederiim
  @fiamma1,çok teşekkürler,kız kardeşimle çok emek harcamıştık evet
  @ayamaya, çok teşekkürler .)
  @nuraycatasarimlar, çok teşekkürler güzel sözleriniz için ve ben de sizi tebrik ederiiim
  @zulaltan, canım filiziiim, öncelikle haber verip beni bu kadar sevindirdiğin için.asıl teşekkürüm, bir ürünle yetinme diyerek beni bu çalışmayı yapmaya sevkettiğin, isim annesi olduğun ve üretim aşamasındaki paylaşımlarıma katlandığın içiiin .))

 13. Avatar photo

  Anam ben dikişe gittim bir çıktım odadan neler neler olmuş burda yahu :)
  Tebrik ederim Selcencim :) O güzel aynanla kazanmayı haketmiştin :) Daha nice başarılara diyorum canım :)

 14. Avatar photo

  Şenaycığım teşekkür ederim, evet ayna güzeldi ama çok daha iddialrı işlerde vardı.Ben çok şaşırdım :)) kesinlikle beklemiyodum.
  yagmuyurek,teşekkür ederim.AMİİİİN :))
  esinsel, çok teşekkürler .)
  ecerce,ben de sizi tebrik ederim .)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Merhaba, Mesleği anaokulu öğretmenliği olan ama çocukları doğduktan sonra prof. anne ve ev kadını olmuş şimdilerde el becerisi isteyen ürünlere tekrar sarılmış olan bir bayandır :))

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...