Superman temalı amerikan servisler (kumaş boyama)

-

kumas-boyama-amerikan-servis-modelleri
Merhaba. Superman sever Berkin bey kız arkadaşına güzel bir sürpriz yapmak ve aşk dolu sofralarını renklendirmem için kapımı çaldı. Ben de Merve ve Berkin çifti için Superman temalı amerikan servisler hazırladım.
%100 pamuklu kanvas kumaş kullanarak hazırladığım el boyaması amerikan servisleri biraz daha yakından incelemek isterseniz aycoksirin.com‘u veya facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ay cok sirin

Bazen bir reklam panosunda, bazen dizi arası reklamlarda, bazen anılarınızda... Çocukluğunuzun masal kahramanları, sevdiğiniz oyuncular, sevdiğiniz insanlar... Her an görmek istedikleriniz, hep yanımda olsun dedikleriniz... Hayalleri, farklı bir yöntem ile gerçek hayata aktarabilmek düşüncesi doğrultusunda bir yola çıktım. İnsanların kendilerini güvende hissettikleri tek eylem; sarılmaktır. Bazen başka birine, bazen başka bir şeye sarılmak ama sarılmaktır sadece. Başını güvenle ve heyecanla yaslayabilmektir; huzur. Ben size huzur ve güven yolluyorum şirin paketlerinde:) ____ Bilgi ve sipariş için: aycoksirin@gmail.com

1 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın