Çarşamba, Ekim 26, 2016
Telden balerin olmaz demeyin..

Telden balerin olmaz demeyin..

15

Fırsat buldukça derya baykalın programını takip ederim.bir programında telden balerin yapmışlardı.,çok hoşuma gitmişti bu gün programlarını araştırırken denk geldi sizinle paylaşmak istedim izleyin ..ve deneyin..ben ilk fırsatta yapmaya çalışacağım..ama keşke balerin değilde spiderman olsaydı oğlumla yapardık :)

15 YORUMLAR

  1. keşke birde resim ekleseymişsiniz daha iyi olacakmış.bu kadınların hayal gücü çok kuvvetli.telden kolye yapılır yada sepet yapılırdı .biblo bile yapmaya başlamışlar değişik bir çalışma .

  2. efeceese yok hızlılık değil benimkisi önceden yapmuştım…foto koyulmayınca ben koymak istedim o kadar;)var balerinin bacakları hiç olmaz olur mu?benim balerin şu anda oturuyor o etek gibi olan kısmın önünde 2 damla gibi görüntü varya işte bacakları onlar:)krem kutusunun üstünde durunca oturması gerekti de o bakımdan:)

  3. oo balerinin rahatını bozmayalım o vakit otursun o halde.desene sen benden önce keşfetmiş yapmışssın bile balerini.insanın parmakları acıyor kıvırırken ya.ben mi beceremiyorum acaba.bide ben videolu bişi bulunca nasıl foto koyacağımı bilemedim.yavaş yavaş öğrenecez artık