Pazar, Ekim 23, 2016
Yarışma: kış masalı

Yarışma: kış masalı

24

yılbaşı deyince kış; kış deyince de beyazla yeniden başlar herşey… soğuk ve sessiz geceler yerini uzuuun sıcacık sohbetlere bırakır.ışıl ışıl sokaklar inci çillerle bezenir.derken bu sanatçı ruhum alır eline yine siyahla beyazı.kömür kalemim kirletir kağıdımı.ama bir nakış işlercesine,ama bir şiir dinlercesine…yeni yıl yeni yıl…herkese huzur mutluluk sağlık getirsin.sizlere yılbaşı yarışması vesilesiyle bu karakalem çalışmamı sevgiyle sunuyorum…

24 YORUMLAR

  1. hissettirmek ne kelime bembeyaz görünce resmen üşüdüm ben.o kadar gerçekki:)ellerine sağlık.kalemin mucizesini bir kere daha gördük yani.

  2. Sevgili yeniyol resminiz çok hoş ve gerçekçi olmuş.Ama itiraf tmeliyim ki anlatımınız resminizden daha güzel olmuş.Ben de arada şiir yazdığım için ahenkli,etkileyici,şairane anlatımları seçebiliyorum ve beğeniyorum.Kelimeleri ustaca ve şairane bir biçimde kullanma konusunda bir yeteneğiniz olmasından dolayı sizi kutluyorum ve bu hoş yazılarınızın,anlatımlarınızın devam etmesini diliyorum.

  3. aayyy canım arkadaşlarım benim… güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.beğenmeniz beni çok mutlu etti.sizi seviyoruuuuumm :))

  4. çok hoş olmuş elinize sağlık,kursa falan gittinizmi merak ettim, oldukçada prfsynlce yapılmış gibi:)çok beğendim:)

  5. beğeniniz için çok tşkkr ederim.minihobi: güzel sanatlar lisesi ve güzel sanatlar eğitim fak. mezunuyum. ya da şöyle diyeyim kpss engeline takılan işsiz bir resim öğretmeniyim.öyle işte :(

  6. Tuttum ama yorum yazamamıştım..Chat noir 1 e katılıyorum. Anlatımla çok daha etkileyici olmuş.. dilime dökemediğim bir sürü duygu uyandırdı içimde..

  7. Son akşam oy kullanmak istediğim için tekrar gezmeye geldim. Sen tut dedin diye değil, gerçekten beğendiğim için tutuyorum:)