Yenmeyen Makaronlar

-

dikiş
Yemeye doyulmayan makaronlardan siz de yapabilirsiniz! Ama bu makaronlar için ihtiyacınız olan gıda malzemeleri değil dikiş malzemeleri. Yabancı bir sitede buldum bunları, yapılışını detaylı anlatmış. Orada bozuk para cüzdanı olarak geçiyor ama biraz küçük diyenler yüzük kutusu olarak ya da içine bir şey koyup hediye etmek için de kullanabilir.
Sevgiler…

4 yorum gelmiş

  1. pygmalion

    ben gene de yemek istedim, ne olacak şimdi? :) çok güzelmiş, sağolun paylaşım için. bu arada biliyorum 10marifet’te yemeğe yer verilmiyor ama bir bölüm açılsa, bari orada yemelik şeyleri de paylaşsak, fena mı olur? marifetse o da marifet değil mi? :)

  2. kreatif seyler

    @cherry bencede!! @pygmalion bence baya bi marifet o! :) valla ben yenilenine de meraklıyım, kurabiyeye benzemeyip gerçekten makaron olan makaron çok az. çok yerde yedim ama en güzeli kadıköyde baylan’da yedim tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
kreatif seyler

Bir reklam, ürün, bir fotoğraf ya da bir mekan. [k]reatif olan her şey ilgim dahilinde!

Kumaştan basit cüzdan dikimi

| | 2 Yorum

Kumaştan güzel ve basit bir cüzdan dikimi aşamaları buldum ve paylaşmak istedim. Bunu sadece cüzdan olarak değil, makyaj çantası, el çantası, kumaş clutch gibi değerlendirmek için çeşitli boylarda da dikebiliriz....