yine sakallı ipten ördüm ama bilin bakalım bu ne?

-
uzaktan görünüşü
uzaktan görünüşü

ördüğüm paspaslardan kalan sakallı iple ördüm bunuda. ne olduğunu tahmin edin bakalım. en son ben söylüycem. evet tahminleri alalım ???

30 yorum gelmiş

  1. baharrrrr

    SaDeNem bildin sanırım canım.Ben bunu Derya baykalda görmüştüm.keseler örüp içine sabun rendeliyorlardı dolaplara koymak için. bende rendeledim kurumuş sabunlarımı koydum dolabıma kıyafetlerimi güzel kokutuyor :)

  2. SaDeNem

    OLEY!! OLEY!! BİLDİM :)VALLA BİLEN BİRİ OLMASAYDIBENDE BILEMESEYDIM ORTA YERİMDEN ÇATLICAKTIM İNAN :)OHH BEEE SONUNDA NE OLDUĞUNU BULDUK EL BİRLİĞİYLE… VALLA RAHATLADIM HEE BAHARR..

  3. dilevser

    :) ben sabunlarımı bütün olarak koyuyorum çamaşırların arasına şekilli sabunlarım.. ama güzel bişey bu denemek lazım :) tozlar dökülmüyor mu baharcım örgüden?

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...