Yine yeni yeniden bir ceket

-

ceket dikişi
Merhaba arkadaşlaaaaarrrr :) Evet yine yeni yeniden bir ceket yaptım. Bu defaki ceketim hem klasik hem spor :) Hem uzun hem kısa :) Hem kapalı hem açık :) Ben yaptım ve çok beğendim severek de kullanacağımı biliyorum, bakalım sizler de beğenir misiniz? Daha fazla görsel görmek ve yapım aşamalarını öğrenmek için sizleri bloguma bir kahve içmeye davet ediyorum :)
Ceketimi beyaz kemerle kombin ettim ve benim çok hoşuma gitti, koları da kıvrıldığında beyaz olduğu için uyumlu oluyor :)

ceket dikişi

ceket dikişi
Gördüğünüz gibi kollar aslında uzun ve düz ama içine beyaz astar yapınca kıvrılabiliyor ve kıvrılınca spor bir hal alıyor…

ceket dikişi
Ve ceketin yaka kısmına agraflar dikerek istendiğinde kapatılmasını sağladım. Bazen de böyle kullanmak isteyebilirim. Umarım beğenirsiniz arkadaşlar :)

20 yorum gelmiş

 1. bu şenay her gün güzelleşiyor mu ne kuzum:) her gördüğümde ayrı güzel görüyom ben şenay’ı :) ceketin detayı buradan daha net görünüyor çok şık be ya :) nükhet duru imajlı şanay :) ellerine sağlık :)

 2. :) Senaatcım :) Çok teşekkür ederim canım :) Beğenmene sevindim…
  :) Filizcim :) Teşekkür ederim siz beğendikçe daha bir güzel yapıyorum işlerimi ondandır yoksa bu saatten sonra nereye güzelleşcem kıs :) Çok teşekkür ederim :)
  :) Münürecim :) yine yeni yeniden teşekkürler :)

 3. :) ceviz.elişleri :) Teşekkürler kemeri öyle kullanma nedenim kemerin ucunu geçirebileceğim ikinci bir aparatı olmadığından havada boş gezinir gibi duruyordu ve o hiç hoşuma gitmedi ben de bağladım kemeri :D İlginç oldu ama değişik oldu evet :)

 4. ya senay hanım 7 /24 dikiş dıkıyosunuz galıba:) bu ne marıfet:) elinize saglık. bırde bır suru foto cekıyosunuz . bana dıkmesınden daha zor gelıyor foto cekmek:)

 5. :) hayaliğnesi :) alıştım artık dikişe de fotoğraflamayada elim kendiliğinden gidiyor rutinim oldu artık galiba :) Teşekkür ederim :)
  :) esinselcim :) Çok teşekkürler …
  :) serpilcim :) Çok teşekkür edeirm sana da canım :)

 6. :) DideminHayalAtolyesi :) Çok teşekkürler…
  :) brnnyvz :) Yok daha parmakların 10’unu birden dolduramadım ama uğraşıyorum :) Çok teşekkürler…

 7. süpersin yaaaa
  bende mi tayin istesem Ankaraya? :) senin yakana yapışırım eceye bakarım sende dikersin bana da :) offff offfff
  süper olmuş…..
  ellerie sağlık arkadaşım sen sana yakışacağı bilip bulup diikiyorsun vesselam :)

 8. :) brnnyvz :) öyle düşünmeniz benim için onurdur teşekkürler :)
  :) yağmuryurekcim :) İste iste gel süper olur valla arada görüşmeye gelsen de olur ben şiğ şak dikerim sana birşeyler :) Beğenmene sevindim canım teşekkür ederim :)

 9. :) miscloy teşekkürler … Bugün giydim mesela kemerle kombin ettim ben de öyle seviyorum yoksa önüm çok açılıyor bu havalarda üşüyorum :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin